گروه: اخبار استان خبر: 160701 / تاریخ انتشار : 1399/4/19 ساعت : 22:16
در گفت وگو با صبح زاگرس مطرح شد:

سهم 22میلیاردتومانی لنده از اعتبارات استانی/توجه ویژه به پروژه های نیمه تمام+صوت

فرماندار شهرستان لنده از تصویب اعتبارات استانی در 17فصل به مبلغ بیست و دو میلیارد و 200میلیون تومان در حوزه های مختلف خبرداد.

سید خدادوست موسوی در گفت و گو با خبرنگار پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس، در خصوص تصویب اعتبارات شهرستان لنده و توزیع آنها در  کمیته برنامه ریزی شهرستان لنده گفت: به دلیل عدم جابجایی و الزامات بودجه ای اعتبارات نمی توانیم اعتبارات را جا به جا کنیم.


وی افزود: حجم اعتبارات استانی در 17فصل به مبلغ 22 میلیارد و 200میلیون تومان است که این حجم اعتبارات فقط از منبع اعتبارات استانی است.


فرماندار شهرستان لنده تصریح کرد:در حوزه توزیع اعتبارات یکسری الزامات هستند که حتما باید رعایت شوند.


موسوی افزود:ادارات متولی باید از قبل در طی چندین جلسه با استان نسبت به تعیین تکلیف پروژه های خویش همت می گماردند.


فرماندار شهرستان لنده تصریح کرد:مطالعه انتقال آب موگرمون به دشت بن هنوز اجرایی نشده است چرا که هنوز مجوز ماده 23 اخذ نشده است.


وی افزود: در حوزه بهداشت اورژانس بین جاده ای قیام با اعتبار 150میلیون تومان تعیین شده است که سال گذشته نیز مبلغ350میلیون تومان اعتبار تصویبی داشته است.


موسوی گفت: اعتبارات پل تراب و ساختمان فرمانداری حتما باید تعیین تکلیف شوند که بحث ساماندهی ورودی شهرلنده و بازنگری طرح تفضیلی باید در اعتبارات دیده شوند.


فرماندار شهرستان لنده گفت: با توجه به حجم اعتبارات نمی توانیم هیچ پروژه جدیدی در نظر بگیریم چرا که این حجم اعتبارات فقط برای پروژه های بالای 70درصد خواهدبود.


وی تاکید کرد:در حوزه فرهنگ و هنر نیز مبلغ500میلیون تومان برای ساخت فرهنگسرای شهرستان لنده در نظر گرفته شد که در آینده امیدواریم بتوانیم اعتبارات خوبی به این پروژه تزریق کنیم.


موسوی گفت:میزان توسعه نیافتگی و عقب ماندگی شهرستان های محروم در بحث اعتبارات باید لحاظ شود تا بخش اعظمی از مشکلات محرومیتی شهرستان های توسعه نیافته رفع شود.


وی افزود:از محل27درصد ورزش امسال بیش از یک میلیارد و 200میلیون تومان برای ساخت خانه جوان اختصاص داده شده است.

 

انتهای پیام

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.