گروه: اخبار استان خبر: 160654 / تاریخ انتشار : 1399/4/19 ساعت : 10:47
رئیس شرکت برق عنوان کرد؛

افزایش 5 درصدی مصرف برق و سرقت 30 هزار متر کابل در دهدشت

رئیس شرکت برق کهگیلویه گفت : دو سال گذشته 30 هزار متر کابل خود نگهدار به دلیل سرقت تعویض شده که همین امر بعضا موجب گلایه مندی و نارضایتی مردم از قطعی برق می شود.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس مهرداد تابش نژاد در گفت و گو با صبح زاگرس در خصوص گلایه مردم از قطعی مکرر برق در برخی از مناطق شهر دهدشت گفت: قطعی مکرر برق در شهر دهدشت وجود ندارد اما قطعی به صورت جزئی و محله ای به دلایل مختلف از جمله سرقت کابل ها،تعویض ترانس به دلیل فشار زیاد برق و اتفاقاتی از این دست.

 
رئیس شرکت برق کهگیلویه گفت: طبیعتا فصل تابستان است و تصادفات خودرویی، سرقت، پرنده ها و اتفاقاتی از این دست موجب می شود تا برق به صورت مقطعی قطع شده که معمولا ماموران ما در کمترین زمان ممکن مشکل قطعی برق را مرتفع می کنند.
 
وی افزود: همشهریان محترم دهدشتی در صورت بروز مشکلات در زمینه برق در منطقه ای که زندگی میکنند، میتوانند به اداره برق دهدشت مراجعه کنند و این مشکلات در اولین فرصت بر طرف خواهد شد.
 
تابش نژاد با تکذیب خاموشی کل شهر دهدشت گفت: این موضوع صحت نداشته و ادارت مختلفی در شهرستان وجود دارد و می توان این موضوع را از ادارت مختلف و حتی مردم پیگیری و از صحت ان آگاهی پیدا کنید.
 
رئیس شرکت برق شهرستان کهگیلویه ادامه داد: امسال نسبت به سال گذشته در شهر دهدشت کمترین خاموشی ها را داشتیم و این نشان از زحمات کارکنان شرکت برق دعهدشت است که شبانه روز در حال خدمت رسانی به مردم محترم هستند.
 
 
وی با اشاره به افزایش میزان مصرف برق در شهرستان گفت: در شهر دهدشت نسبت به سال گذشته میزان مصرف برق افزایش 5 درصدی داشته که از مردم و همشهرسان می خواهیم تا در ساعات پیک مصرف و اوج بار یعنی در ساعات 13 تا 18 در روز و شب ها از ساعت 20 تا 23  از وسایل برقی پر مصرف کمتر استفاده کنند.
 
تابش نژاد گفت: کمبود تولید برق در سطح کشور وجود دارد و سهمیه مشخصی برای هر استان وجود دارد که تا کنون استان ما به به سقف سهمیه خود نرسیده اما در صورت مصرف بیش از حد مردم طبیعتا قطعی برق خواهیم داشت.
 
وی افزود: سرقت سیم ها و کابل های مسی برق متاسفانه در شهرستان کهگیلویه وجود دارد و نیروهای انتظامی در برقراری امنیت و دستگیر کردن سارقین تلاش های فراوانی انجام داده است. همچنین در دو سال گذشته 30 هزار متر کابل خود نگهدار به دلیل سرقت تعویض شده که همین امر بعضا موجب گلایه مندی و نارضایتی مردم از قطعی برق می شود.
 
انتهای پیام/
 
 
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.