گروه: اخبار استان خبر: 160384 / تاریخ انتشار : 1399/4/12 ساعت : 17:00

توصیه جالب فرمانده سپاه فتح به رسانه های کهگیلویه و بویراحمد/سردار خرم دل: اساتید دانشگاه نباید در فاز پدافند باشند

فرمانده سپاه فتح با اشاره به اینکه رسانه ها در کهگیلویه و بویراحمد جهش تولید را مطالبه گری کنند گفت :استاید دانشگاه نباید در فاز پدافند باشند و باید حمله آفندی هم در دستور کار باشد

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس سرتیپ دوم پاسدارحمید خرم دل در مراسم تجلیل از اساتید پیشگام سلامت استان و همچنین اختتامیه جشنواره رسانه ای ابوذر گفت: دشمن از هر موضوعی که در ایران مطرح می‌شود بهره‌برداری می‌کند و در همین قضیه آتش‌سوزی‌های اخیر دیدید که چه بهره‌برداری‌هایی انجام شد.

 

وی با بیان اینکه رسانه با اخبار درست می‌تواند یک حرکت را نهادینه و در جامعه امید آفرینی کند، اظهارکرد: در استرالیا هزاران هکتار از بین رفت و در نیویورک هم آتش‌سوزی صورت گرفت و همه چیز از بین رفت اما ما با انتشار این اخباری که درست هم نیستند به سیستم مدیریت کشور زمانی که دشمن در حال بهره‌برداری است، ضربه می‌زنیم.

 

فرمانده سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد خطاب به اساتید دانشگاه عنوان کرد: در بعد سیاسی دشمن به دنبال ناامید کردن مردم است، سال بعد انتخابات ریاست جمهوری را در پیش داریم باید اساتید دانشگاه امیدآفرینی کنند و این موضوع مهم در دستور کار آن‎ها باشد.

 

خرم دل با بیان اینکه دشمن در تلاش برای ناکارآمد جلوه دادن نظام است تاکید کرد: رسانه ها در انعکاس اخبار مثبت تلاش کنند و نباید فضای رسانه‌ای به جای برجسته کردن اخبار مثبت مانند اقدامات جهادی، عمرانی و محرومیت‌زدایی به فکر برجسته کردن اخبار فلان گروه و جناح سیاسی باشد.

 

وی  تاکید کرد : رسانه باید زبان مردم و مطالبه‌گر باشد و ما از رسانه‌هایمان در سال جاری مطالبه‌گری جهش تولید را داریم اما نباید اینگونه سیاه‌نمایی کنیم.

 

فرمانده سپاه فتح تصریح کرد: استاید دانشگاه نباید در فاز پدافند باشند و باید حمله آفندی هم در دستور کار باشد، امروزه نظام لیبرال غرب چهره ناکارآمد خود را نشان داده است و باید چهره واقعی آمریکا به جهانیان نشان داده شود که این وظیفه خطیر بر عهده اساتید و دانشگاه‌هاست.

 

وی با اشاره به شکست هیمنه آمریکا پس از حمله جمهوری اسلامی به عین‌الاسد تاکید کرد: اینکه دشمن سردار ما را در خاک کشور دیگری به شهادت برساند یا هواپیمایی مسافربری ما را سرنگون کند نشانه قدرت نیست بلکه ضعف این کشور را می‌رساند و جامعه دانشگاهی و اساتید ما باید به آن بپردازند.

 

این فرمانده ارشد نظامی استان در پایان ابراز داشت: نباید اجازه دهیم دشمن در درون با بازی‌های حزبی و گروهی و سیاسی ما را به خود مشغول کند، جمهوری اسلامی ایران اهداف والایی مانند اتحاد همه مستضعفین عالم دارد و این اهداف زمانی که همه منسجم، متحد، همدل و همراه هستیم، محقق می‌شود.

 

گفتنی است که در پایان این نشست از اساتید پیشگام عرصه سلامت و همچنین از خبرنگاران برگزیده جشنواره ابوذر استان کهگیلویه و بویراحمد با اهداء لوح و هدایایی تجلیل شد.

 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.