گروه: اخبار استان خبر: 159907 / تاریخ انتشار : 1399/4/5 ساعت : 15:41
سرتیپ پاسدار فتحیان در گفتگو با صبح زاگرس خبر داد؛

کمک به 60 هزار بیمار مبتلا به سرطان در کشور

مدیر عامل موسسه امدادگران عاشورا از خدمات رسانی به بالغ بر 60 هزار بیمار مبتلا به سرطان در کشور خبر داد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس سرتیپ نصر الله فتحیان مدیر عامل موسسه خیریه امدادگران عاشورا حامی بیماران مبتلا به سرطان در گفتگو با خبرنگار صبح زاگرس گفت : این موسسه یک خیریه غیر سیاسی ، غیر انتفاعی و مردم نهاد است که در چهار چوب قوانین و مقررات نظام مقدس جمهوری اسلامی و مطابق اهداف و وظائف تعریف‌ شده در اساسنامه خود فعالیت می‌نماید.

 

وی با اشاره به اینکه  رسیدگی و کمک به بیماران مبتلا به سرطان وبیماری های صعب‌ العلاج  از وظایف این موسسه است ابراز داشت : تلاش در جهت تحقق توصیه ائمه و پیشوایان دینی در راستای رسیدگی به حال محرومان و مستضعفین جامعه به منظور گسترش عدالت اجتماعی از اهداف  موسسه خیریه امدادگران  عاشورا است.

 

فتحیان گفت :بالغ بر یکصد میلیارد تومان تا کنون به بیماران سرطانی در کشور کمک شده است .

 

وی با اشاره به اینکه بیش از 60 هزار بیمار سرطانی در سطح کشور تحت پوشش این موسسه است گفت : به نیازمندان این موسسه از لحاظ مالی ، شیمی درمانی ، دارو ، ارزاق  و  درمان کمک می شود.

 

گفتنی است امروز با حضور مدیر عامل موسسه خیریه امدادگران عاشورا ، دفتر نمایندگی این موسسه در کهگیلویه و بویراحمد راه اندازی شد و در اولین روز از راه اندازی مبلغ 2 میلیارد ریال از سوی سپاه فتح و 1 میلیارد ریال استاندار کهگیلویه و بویراحمد کمک کرد.

 

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.