گروه: اخبار استان خبر: 153768 / تاریخ انتشار : 1398/12/2 ساعت : 05:35

واکنش فعال محیط زیست کهگیلویه و بویراحمدی به پخش گزینشی صحبتهایش از صدای امریکا

من و دوستانم هر کجا مبارزه می کنیم به سدی می خوریم که عوامل شما بوده یعنی غرب گراهایی که سال ها در محیط زیست لانه کرده و اولین مشکل ما با عوامل شما است و تا زمانی که زنده هستیم علیه شما و عوامل شما خواهیم جنگید.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس؛ یوسف مرادی فعال محیط زیستی کهگیلویه و بویراحمدی در صفحه مجازی خود نسبت به پخش گزینشی اظهارات خود از یک برنامه فارسی زبان شبکه های ماهواره ای واکنش نشان داد.

مرادی در این فیلم گفت:

سید یوسف مرادی هستم، امشب تلوزیون صدای آمریکا قسمتی از سخنرانی های انتخاباتی بنده را در خصوص تاریخچه محیط زیست در طی 4 دهه گذشته پخش کرد.

 

من در تبعید به دنیا آمدم، پدرم را عوامل شما در رژیم سابق تبعید کردند و پدرم از سال 1358 تا 1360 با عوامل شما یعنی تجزیه طلبان جنگید و بعد از آن به سوریه و فلسطین رفت و سال ها جنگید و در آن مکان به شهادت رسید.

 

پدرم یک محیط بان بود که عاشق میهن و عشق  به وطن را در وجود خود داشت، مسئله ما ایرانی ها با شما فراموش نخواهد شد مسئله ما با شما کودتای 28 مرداد، مسئله ساواک،40 سال تحریم، و مسئله من با خود شما مسئله پدرکشتگی است.

 

پدرم دو میراث خوب برای من به یادگار گذاشت؛ یکی عشق به طبیعت و دیگری خشم و کینه و نفرت نسبت به شما آمریکایی ها که دست شما به خون میلیون ها انسان آلوده است، و مهمترین کشور آلوده کننده محیط زیست در جهان هستید، من و دوستانم هر کجا مبارزه می کنیم به سدی می خوریم که عوامل شما بوده یعنی غرب گراهایی که سال ها در محیط زیست لانه کرده و اولین مشکل ما با عوامل شما است و تا زمانی که زنده هستیم علیه شما و عوامل شما خواهیم جنگید.

 

انتهای پیام/

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.