گروه: اخبار استان خبر: 153691 / تاریخ انتشار : 1398/11/29 ساعت : 17:49
سید قدرت حسینی در جمع گچسارانی ها:

بخشی از این مردم باید در صنعت و دامداری و کشاورزی خودکفا شوند/با برنامه مدون آمده ام/شرکت عام پتروشیمی گچساران به شرکت خانوادگی تبدیل شد+تصاویر

کاندیدای انتخابات مجلس گفت: بخشی از این مردم باید در صنعت و دامداری و کشاورزی خودکفا شوند مگر مردم ما در عهد برده داری زندگی می کنند که شما افکار این مردم را پیش بینی می کنیدریال مگر برده داری اینست که مردم را به غل و زنجیر ببندید وقتی فکر مردم به زندگی برده داری سوق داده می شود.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس، سید قدرت حسینی کاندیدای انتخابات مجلس شورای اسلامی در حوزه گچساران و باشت  امروز در میان مردم شهر گچساران سخنرانی کرد.


حسینی در این همایش گفت: گچساران بیش از ۲ هزار جانباز تحویل انقلاب اسلامی  داده است  و این برگ زرینی برای این شهرستان است.بعد از حکومت پیامبر اسلام و امام علی علیه السلام این اولین  حکومت شیعه هست که در کره خاکی با یک عالم دینی  و مرجع تقلید برپاشده است.وی در ادامه گفت:وقتی ساختار حکومت ما بر اساس وحی  منزل بر پیامبر تشکیل شده است باید ارکان آن نیر همین گونه باشد. یکی از ارکانی که تشکیل شد همین مجلس شورای اسلامی  است که کمتر از ۸۰ ساعت دیگر سرنوشت خود انتخاب خواهیم کرد.حسینی گفت؛تمام  ارکان نظام توسط خود مردم یا مستقیم یا یک واسطه یا دو واسطه آنها را انتخاب می کنند. در نظام مقدس جمهوری اسلامی  خوب بودن یا مردم بودن است و لا غیر. نه اینکه خود را در کنار فلان شخص قرار دهد.وی ادامه داد:مجلسی که تکلیف آن با  پول مشخص شود یا با هزینه میلیاردی مشخص شود و با اسلحه پشت سر نامزدش رعب وحشت ایجاد کند، مجلس خوبی نیست.

 

سید قدرت حسینی  در ادامه سخنان  خود اظهار داشت:عزیزان لر زبان و ترک زبان و همشهریان عزیزم؛ همه همشریان ما هستید و همه جوانان ما به شغل و مسکن و رفاه  اجتماعی و بهداشت و درمان مناسب نیاز دارند، ما اعتقاد نداریم که جوانانمان به مدرک لیسانس اکتفا کنند. ما می دانیم که ورزش و هنر ما در این دو شهرستان چه بر سر آن آماده است. ما می خواهیم که این بستر فراهم شود.


حسینی در ادامه گفت:بخشی از این مردم باید در صنعت و دامداری و کشاورزی خودکفا شوند مگر مردم ما در عهد برده داری زندگی می کنند که شما افکار این مردم را پیش بینی می کنیدریال مگر برده داری اینست  که مردم را به غل و زنجیر ببندید وقتی فکر مردم به زندگی برده داری سوق داده می شود.

 

وی اظهار داشت؛چند تریلون دلار توسط امریکا هزینه شد که در کشورهای منطقه نفاق ایجاد کند تا بواسطه آن بتواند به جمهوری اسلامی  و انقلاب ما ضربه بزند ولی پوزه آنها به گل مالیده شد، متاسفانه بعضی در خیال خود بدنبال افکار همان رژیم شاهنشاهی هستند و دیدید که ستاد آنها وقتی افتتاح شد داد همه  را در آورد و حتی امام جمعه لواسان آن را مطرح کرد آنها آماده اند تا این افکار پوسیده را در جامعه گسترش دهند.نامزد یازدهمین  دوره  مجلس شورای اسلامی  افزود؛ من با برنامه آمده ام، با مشورت نخبگان و کسانی که تجارب عالی دارند با برنامه مدون آمده ام. در بحث بحرانی شهرستانهای باشت و گچساران  که ثمره دولت و مجلس است چه وضعی شده است. این دولت به نفع مردم نیست و نمایندگان مجلس هم وکیل الدوله هستند. شما اگر دلسوز مردم هستید ۲۳ هزار  میلیارد تومان  وام دست سرمایه دارن هست هیچ  اقدامی نمی کنید  در صورتی که اگر یکی از مردم عادی ده میلیون وام بگیرد اگر سر موقع وام پرداخت نشود با مامور به در خانه آنها می روند.وی ادامه داد:ما برای همه نامزدها احترام قائل هستیم  ما با کسی دشمنی نداریم. ما مخالف وضع موجود هستیم. سفره مردم کوچک تر  شده  است، ما مخالف زیبایی نیستیم  وقتی بخواهند یکی را احترام کنند به  او گل می دهند. چون زیبا است. این خیابان بلادیان که زیبا شده است خروجی آن چه بوده است.


حسینی اظهار داشت؛ما دو طرف خیابان بلادیان را باز خواهیم کرد تا همه از آن سود ببرند. مجوز منطقه ویژه اقتصادی گچساران را در دوره احمدی نژاد گرفتیم که اگر این کار انجام میشد یک تحول اقتصادی در منطقه ایجاد می شد.سید قدرت حسینی گفت:در بحث پتروشیمی گچساران  که در زمان مرحوم نبی زاده  انجام شده بود در سفر آقای احمدی نژاد  با حضور مرحوم آیت الله ملک حسینی  نیز ما این قضیه را مطرح کردیم و بعد از مدتی فهمیدیم که این شرکت عام به شرکت خاص و خانوادگی تبدیل شده است.حسینی مطرح کرد؛کسانی که به مردم خیانت کرده اند با مراجع قضایی آنها را سرجایشان خواهیم نشاند.در بحث پالایشگاه گچساران در دولت احمدی نژاد و نمایندگی من مصوب شد و قرار شد که زمینه اشتغال مردم گچساران و  باشت  باشد  که بعد از پیروزی  کلنگ زنی خواهیم کرد.


وی در ادامه گفت:ما کجا جز ۵ شهر کشوریم پس اگر هستیم این همه طلاق و اعتیاد در گچساران برای چیست. چرا به مردم دروغ می گویید شما به مردم در مورد عملکرد خودتان پاسخگو نیستید. چند بار گفتیم این دریاچه مصنوعی  کجای مشکلات مردم را حل کرده است . اگر هزینه ای که برای این دریاچه داده شده است هزینه اشتغال می شد بهتر نبود.

 

 در زیر تصاویر استقبال مردم گچساران از سید قدرت حسینی  را مشاهده می کنید.

---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.