گروه: اخبار استان خبر: 143624 / تاریخ انتشار : 1398/11/27 ساعت : 18:31
مهدی روشنفکر در جمع مردم لوداب:

بساط کسانی که حق کشی را باب کردند جمع می کنیم/کسانی که مدیریت ناکارآمد داشتند باید محاکمه شوند

کاندیدای انتخابات مجلس گفت: آمده ام با همت شما در دو اسفند تغییر را در همه حوزه های فرهنگی،سیاسی و اقتصادی و اجتماعی ایجاد کنم، باید تغییر را شروع کرد، آن هایی که سال ها حق کشی جز ارکان مدیریتشان بود بساط آنها را جمع کنم.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس مهدی روشنفکر کاندید یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در شهرستان های بویراحمد و دنا در شهر لوداب گفت: تاکید می کنم این سه چهار روز باقی مانده در برنامه های انتخاباتی چه بعد و قبل رای گیری، از آوردن هر گونه اسلحه خودداری کنید.

وی ادامه داد: سوالی که همیشه از مهدی روشنفکر می کنند این است که چرا آمدی؟ بارها بیان کردم که آمده ام با استعانت از  خدای بزرگ و با کمک مردم تغییر را ایجاد کنم ، تغییر یعنی درک مردم و حذف کسانی که توان مدیریتی نداشتند اما چهل سال چنگ بر عرصه مدیریتی استان انداخته اند.

روشنفکر گفت : آمده ام با همت شما در دو اسفند تغییر را در همه حوزه های فرهنگی،سیاسی و اقتصادی و اجتماعی ایجاد کنم، باید تغییر را شروع کرد، آن هایی که سال ها حق کشی جز ارکان مدیریتشان بود بساط آنها را جمع کنم.

وی افزود: چهل سال قوانینی را برای این عرصه ایجاد کردند و بنده هم بر اساس همین قوانین و چارچوب آماده ام  و در این عرصه ثبت نام کردم اما خانه به خانه و شهر به شهر می گویند روشنفکر انقلابی نیست .

این کاندید یازدهمین دوره انتخابات مجلس با بیان اینکه دیروز در یکی از نطق های انتخاباتی بیان کردم آنهایی که علیا و سفلی و گرمسیر و سردسیر می کنند، نانشان و منافعشان در خطر است، بر همین اساس گفتمان و جریان وحدت را طراحی کردم، یکی از معدود ندای وحدت شایسته سالاری است و در صورت اعتماد مردم طوری شرایط را با کمک نخبگان پیش خواهیم برد تا آنهایی که سال ها مدیریت ناکارآمد داشتند نه فقط برکنار بلکه محاکمه خواهیم کرد.


وی ادامه داد: در طی این روز های آینده اخلاق مداری و قانون مداری را در پیش داشته باشید، خیلی ها در این چند روز روش تزویر را به پیش گرفته اند و خطر تزویر از پول پاشی بد تر است.

---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.