گروه: اخبار استان خبر: 143548 / تاریخ انتشار : 1398/11/25 ساعت : 16:20
در جمع مردم چیتاب مطرح شد

رونمایی روشنفکر از رقبای اصلی خود/برخی به جای توسعه به دنبال رانت خانوادگی هستند/کبگیان در چنگال تبعیض گرفتار است

مهدی روشنفکر گفت: برخی از آقایان به جای ریل گذاری برای توسعه این منطقه به دنبال استخدام های فله ای و رانت های خانوادگی هستند، این ها در شهر زندگی می کنند ولی قبیله ای عمل می کنند، من آمده ام تا با حلاجان عرضه سیاسی مبارزه کنم.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس مهدی روشنفکر کاندیدای انتخابات بویراحمد و دنا برای انجام نطق انتخاباتی خود در چیتاب حضور دارد.

مهدی روشنفکر کاندیدای یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در شهرستان بویراحمد و دنا گفت: این سرزمین شهید پرور، شهیدانی هم چون ستار اورنگ را در خود پروراند و تقدیم انقلاب اسلامی کرد، امروز در مورد یکی از شعار های ندای وحدت خواهد بود من مهدی روشنفکر فرزند انقلاب هستم و همه امکانات خود را مدیون انقلاب اسلامی می دانم.

وی گفت: این انقلاب معطوف به معنویت بود، یکی از دانشمندان غربی، انقلاب اسلامی را روح یک معنویت نامیده است، امام می خواست جمهوری اسلامی راه سومی باشد تا ذیل هیچ کدام از چپ و راست جهان نباشد.
 
روشنفکر تصریح کرد: فرزندان این انقلاب دنبال راه سومی می گشتند و به همین دلیل مجلس انقلاب اسلامی تشکیل یافت، در این چارچوب برادر بنده شهید قباد روشنفکر و برادران شما خون دادند تا این انقلاب جان بگیرد.
 
 کاندیدای یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در شهرستان بویراحمد و دنا عنوان کرد: مجلس انقلابی باید در راه شعار نه غربی و نه شرقی حرکت کند و امروز ما نیازمند به مجلسی انقلابی با فرزندانی انقلابی هستیم، امروز ما در  می یابیم که از انقلاب و اهداف فاصله گرفته ایم و بنده معتقد هستم مردم ما انقلابی هستند و با قلاب ها و شیاطین میانه ای ندارند.
 
وی ادامه داد: همه مردم در تشییع شهید سپهبد سلیمانی انقلابی بودن خود را ثابت کردند و اگر کاندیداهای شایستگی خود را در مقابل مردم قرار دهند مردم خوب انتخاب می کنند، بنده انقلابی هستم و دو چهره نیستم و مردم را فریب و تزویر نمی دهم.
 
 
روشنفکر عنوان کرد: من صادقانه و برای دفاع از حقوق شما برای حضور در مجلسی انقلابی آماده ام و اگر این ویژگی ها را در بنده دیده اید به ندای وحدت لبیک بگوئید تا بنده نیز نماینده شایسته شما در مجلس انقلابی باشم.

کاندید یازدهمین  دوره انتخابات مجلس در شهرستان های بویراحمد و دنا در جمع مردم چیتاب گفت: ایران نیازمند دوباره فرزندان دلیر خود است تا دوباره بویراحمد و دنا را به شکوه باز گردانیم.

 
وی افزود: بخش کبگیان با دارا بودن هزاران هکتار زمین زراعی همچنان در چنگال تبعیض گرفتار است، از سرمایه های انسانی این بخش به درستی استفاده نشده است.
 
روشنفکر تصریح کرد: برخی از آقایان به جای ریل گذاری برای توسعه این منطقه به دنبال استخدام های فله ای و رانت های خانوادگی هستند، این ها در شهر زندگی می کنند ولی قبیله ای عمل می کنند، من آمده ام تا با حلاجان عرضه سیاسی مبارزه کنم.
 
کاندید یازدهمین دوره انتخابات مجلس در شهرستان های بویراحمد و دنا افزود:  فساد مالی و فرصت طلبی سیاسی رقبای اصلی ندای وحدت هستند و  با کمک شما عزیزان ۲ اسفند را به زمان تحول در شهرستان بویراحمد و دنا تبدیل خواهیم کرد و بدانید ریشه تبعیض و فساد را می خشکانیم.

 

---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.