گروه: اخبار استان خبر: 142932 / تاریخ انتشار : 1398/11/9 ساعت : 17:16
سید قدرت حسینی در جمع بانوان هوادار:

تمام مسئولان از رئیس جمهور تا آخرین شخص مسئول نوکر مردم هستند/بی عدالتی و تبعیض درگچساران و باشت بی داد میکند

نشست همدلی سید قدرت حسینی با بانوان شهرستان باشت در منزل یکی از لیدرهای وی برگزار شد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس عصر امروز نشست همدلی سید قدرت حسینی با بانوان شهرستان باشت در منزل یکی از لیدرهای وی برگزار شد.


در این همایش سید قدرت حسینی نامزد یازدهمین دوره مجلس  شورای اسلامی گفت: در زمان قدیم  جایی برای زنان در عرصه سیاسی نبود، در اوایل انتخابات که در استان کهگیلویه و بویراحمد برای مجلس شورای ملی رای گیری شد از سراسر استان فقط یک نماینده بود که در آن زمان وقتی رادیو را باز کردیم یکی را به عنوان نماینده کهگیلویه و گچساران معرفی کرد که مردم نقشی در انتخاب نداشتند و از ۶۰ نفری را که باید به مجلس می فرستادند ۳۰ نفر از آنها را خود شاه ملعون انتخاب می کرد و یک نوع انتصابات بود.وی در ادامه گفت: بعد از تشکیل نظام و رای مردم ارکان نظام شکل گرفت و تمام ارگانها در جمهوری اسلامی بوحود آمد. حالا نه اینکه مردم اشتباه نمی کنند برای انتخابات و انتخاب درست همان طور که در انتخاب بنی صدر را انتخاب کردند و امام هم به احترام رای مردم سکوت کرد و دیدید که ماهیت آن روشن شد و خیانت او  در جنگ هم به وضوح دیده شد، و در مجلس دور اول رای عدم کفایت گرفت و با مسعود رجوی ملعون و معدوم  با چادر زنانه از کشور فرار کرد.

 


حسینی اظهار داشت: چون نظام مردمی هست و آنچه مردم در صندوق می اندارند از صندوق بیرون می آید و همین باعث شده که نظام مقدس جمهوری اسلامی تا الان برجا بماند چون متکی بر انتخاب مردم است و مردم حامی آن  است. درست است که شما بانوان در جنگ در صف مقدم نبودید ولی برادران و پدران شما در عرصه جنگ بودند و شما  نیز پشت جبهه با پخت نان و دوختن لباس کمک بزرگی به مردها در جنگ کردید.حسینی در ادامه سخنان خود گفت: قرار شد که در حکومت اسلامی شاه از کشور اخراج شود و عدالت در کشور گسترده شود ولی الان در شهرستان ما بی عدالتی و تبعیض بی داد می کند و ما خواهان این وضع موجود هستیم. کلیه مسئولان از رئیس جمهور تا آخرین مسئول گرفته همه نوکر مردم هستند و هر کس برای مردم نوکری کرد و نوکر خوبی بود مردم او را انتخاب خواهند کرد.


وی ادامه داد: بانوان خودشان را برای روز سوم اسفند و پیروزی بزرگ آماده کنند.

 

تصاویر تکمیلی در زیر آمده است:

---
---
---
---
---
---
---
---

انتهای پیام /
 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.