گروه: اخبار استان خبر: 142501 / تاریخ انتشار : 1398/10/25 ساعت : 08:07
مدیرکل ورزش و جوانان در گفتگو با صبح زاگرس:

پیست اسکی کاکان به زودی آماده استفاده می شود/پتانسیل برگزاری مسابقات کشوری را داریم

مدیرکل ورزش و جوانان استان گفت: هیچ مشکلی در پیست اسکی به جز دستگاه برفکوب نداریم، این دستگاه هم حداقل مربوط به 20 تا 25 سال پیش است که امیدواریم تا پایان هفته به دست ما برسد و بتوانیم پیست را برای استفاده ورزشکاران آماده کنیم.

مدیرکل ورزش و جوانان کهگیلویه و بویراحمد در گفتگو با صبح زاگرس در خصوص مشکلات پیست اسکی کاکان گفت: همه موارد مورد نیاز پیست اسکی کاکان آماده است به جز دستگاه برف کوب که تعمیر آن از توان استان خارج است، با فدراسیون هماهنگ کردیم و تعمیرکاران مجربی بر روی این دستگاه کار می کنند یک سری از قطعات آن را خریداری کرده اند.

 

علوی ادامه داد: تعمیر سه پمپ از چهار پمپ آن انجام شده است و تعمیر پمپ آخر نیز در مراحل پایانی است.

 

وی افزود: پس از صحبتی که با تعمیرکار انجام دادم اعلام کرد اواخر هفته اقدام به بستن و تعمیر قطعات خواهم کرد که تا آن زمان قطعه مورد نیاز دیگر از خارج کشور به دست ما برسد.

 

مدیرکل ورزش و جوانان تاکید کرد: هیچ مشکلی در پیست اسکی به جز دستگاه برفکوب نداریم، این دستگاه هم حداقل مربوط به 20 تا 25 سال پیش است که امیدواریم تا پایان هفته به دست ما برسد و بتوانیم پیست را برای استفاده ورزشکاران آماده کنیم.

 

علوی در پاسخ به سوالی مبنی بر پتانسیل پیست اسکی کاکان برای برگزاری مسابقات کشوری گفت: با حضور کارشناسان فدراسیون این ظرفیت را ایجاد کرده ایم به جهت این که تا قبل از سال 97، 10 صندلی برای بالابردن ورزشکاران وجود داشت البته در سال های قبل از آن به 40 صندلی هم می رسید اما به هر دلیلی از بین رفته بودند و وجود نداشتند.

 

وی افزود: تعدادی صندلی در سال های 97 و 98 برای بالابر ها اضافه کرده ایم.تعویض قسمتی از کابل و قرقره ها را انجام دادیم و حتی برای جشنواره برفی که برگزار شد مضاعف بر سرویس های بهداشتی که در رستوران وجود داشت برای رفاه حال خانواده ها سرویس بهداشتی دیگری ایجاد کردیم، برق کشی انجام دادیم.

 

گازرسانی هم انجام دادیم که فقط بحث انشعاب گاز را مدیرعامل شرکت گاز استان دستور دادند و همکارانشان در حال انجام کار هستند.

 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.