گروه: اخبار استان خبر: 141834 / تاریخ انتشار : 1398/10/12 ساعت : 11:40
در بازدید از بیمارستان دهدشت صورت گرفت؛

نوید فرماندار کهگیلویه به پرستاران دهدشت در روز پرستار + تصاویر

اتابک افزود: این موضوع از طریق دانشگاه علوم پزشکی و شهرستان کهگیلویه در حال پیگیری است و مکاتبات آن نیز با تهران در حال انجام است و در صورتی که درجه بیمارستان با توجه به تعداد کم پرسنل و مراجعات بسیار زیاد بهتر شود چارت آن تغییر پیدا کرده و در ردیف بودجه قرار می گیرد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس صبح امروز فرماندار کهگیلویه به همراه هیئتی از مسئولین شهرستانی و فرمانداری به مناسبت روز پرستار و جهت تبریک این روز از مجموعه بیمارستان دهدشت بازدید کرد.

 
علی رضا اتابک فرماندار کهگیلویه ضمن تبریک به مناسبت ولادت حضرت زینب (س) و روز پرستار گفت: این روز در تقویم جمهوری اسلامی روز میمون و مبارکی است و به جامعه پرستاری شهرستان این روز را تبریک عرض می کنم.
 
اتابک در پاسخ به این پرسش خبرنگار صبح زاگرس در مورد تعداد کم سهمیه برای استخدام نیروی جدید برای بیمارستان دهدشت گفت: پیگیری که در خصوص بیمارستان امام خمینی دهدشت مطرح است چارت یا درجه آن است که باید تغییراتی در چارت سازمانی آن صورت گیرد تا بتوان اقدامی صورت داد.
وی افزود: این موضوع از طریق دانشگاه علوم پزشکی و شهرستان کهگیلویه در حال پیگیری است و مکاتبات آن نیز با تهران در حال انجام است و در صورتی که درجه بیمارستان با توجه به تعداد کم پرسنل و مراجعات بسیار زیاد بهتر شود چارت آن تغییر پیدا کرده و در ردیف بودجه قرار می گیرد.
 
فرمانداردر مورد مطالبات معوق کادر بیمارستان کهگیلویه گفت: برای پیگیری این موضوع با دکتر یزدان پناه صحبت شده است و باید عدالت توزیعی در خود دانشگاه باید مورد توجه قرار گیرد و خود دانشگاه علوم پزشکی در این زمینه قول هایی نیز داده اند که تا اندازه ای فاصله پرداخت معوقات کمتر و برخی از مطالبات پرداخت و بقیه نیز در حال پیگیری و بررسی است و همه ما باید پیگیر این مطالبات و معوقات باشیم.
 
گفتنی است که به جز مجموعه فرمانداری اقشار مختلف از جمله بسیج دانشجویی خواهران دهدشت نیز جهت قدردانی از زحمات پرستاران و کادر بیمارستان دهدشت شاخه های گل به پرستاران هدیه دادند.
 
 
در ادامه تصاویر تکمیلی آمده است؛
 
 
 
 
انتهای پیام/
 
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.