گروه: اخبار استان خبر: 140353 / تاریخ انتشار : 1398/9/9 ساعت : 13:08
بسته ورزشی استان کهگیلویه وبویراحمد

درخشش تیم رزمی استان در رقابتهای تای کیک بوکسینگ قهرمانی کشور/انتصاب دو هم استانی در سازمان ورزش و جوانان/ملی پوش پرتاب نیزه کهگیلویه وبویراحمدی عازم رقابتهای آسیایی

بسته ویژه خبری ورزشی صبح زاگرس به منظور اطلاع رسانی از اخبار و پروژه های ورزشی در سراسر استان منتشر شد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس بسته ویژه خبری ورزشی صبح زاگرس به منظور اطلاع رسانی از اخبار و پروژه های ورزشی در سراسر استان منتشر شد.

 

رئیس سازمان لیگ تکواندو شهرستان بویراحمد خبر داد:

برگزاری هفته ی اول و دوم لیگ تکواندو جام شکوفه ها/ تکاوران صدرنشین شد

برگزاری هفته ی اول و دوم لیگ تکواندو جام شکوفه ها/ تکاوران صدرنشین شد

جمشیدی دبیر لیگ تکواندو شهرستان بویراحمد از برگزاری هفته ی اول و دوم دور برگشت تکواندو جام شکوفه ها در شهر یاسوج خبر داد.

جمشیدی ،دبیر لیگ تکواندو شهرستان بویراحمد با بیان این خبر گفت :هفته ی اول و دوم دور برگشت لیگ تکواندو خردسالان شهرستان بویراحمد برگزار شد .
دبیر لیگ تکواندو شهرستان بویراحمد از حضور تیم های تکواندو تکاوران ،آینده سازان ،ثارالله و منتظران مهدی در این رقابتها خبر و افزود:این رقابتها در محل سالن ووشو شهر یاسوج و با حضور 40 تکواندو کار در رده سنی خردسالان برگزار شد .
وی شرایط سنی این ورزشکاران را 11/10/86 تا 10/10/90 عنوان و ادامه داد:این رقابتها در بین کمربندهای سبز و آبی برگزارشد .
جمشیدی از برگزاری رقابتهای کمربند قرمز به بالا در آینده نزدیک خبر و تصریح کرد:تیم تکواندو خردسالان تکاوران با کسب 11 امتیاز در صدر این رقابتها قرار دارد و تیم های منتظران مهدی با 8 ،آینده سازان با 8 و ثارالله با 2 امتیاز در مکانهای دوم تا چهارم قرار دارند.
این مسابقات زیر نظر هیات تکواندو شهرستان بویراحمد در حال برگزاریست .
از نکات جالب این مسابقات حضور جمع کثیری از خانواده تکواندو کاران و استفاده از سیستم الکترونیک توسط کمیته برگزاری بود.

*************************

به مناسبت گرامیداشت هفته ی بسیج:

 همایش پیاده روی خانواده در یاسوج برگزار شد+تصاویر

در گرامیداشت هفته ی بسیج همایش پیاده روی خانواده در یاسوج برگزار شد

حاتمی مسئول روابط عمومی ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد از برگزاری همایش پیاده روی خانواده در شهر یاسوج در گرامیداشت هفته ی بسیج خبر داد.

آرمان حاتمی ،مسئول روابط عمومی ورزش و جوانان استان با بیان این خبر ضمن تبریک هفته ی بسیج گفت :با حضور معاون سیاسی امنیتی استانداری ،علوی مدیر کل ،رهامی رئیس هیات ورزش های همگانی ،تند پور مسئول بسیج کارکنان ،رحیمی زاده رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان و جمع کثیری از مردم ورزش دوست یاسوج همایش پیاده روی خانواده در شهر یاسوج برگزار شد.
 
حاتمی ،مسئول روابط عمومی ورزش و جوانان استان افزود:این همایش ازمسیر میدان انقلاب ،شصت متری ،خیابان پاسداران به سمت گلزار شهدای شهر یاسوج برگزار و در پایان به قید قرعه به شرکت کنندگان جوایزی اهدا شد.
 
در مراسم پایانی این همایش که در محل گلزار شهدای شهر یاسوج و با حضور جمادی معاون سیاسی امنیتی استانداری،علوی مدیر کل ورزش و جوانان ،موسوی رئیس بنیاد شهید استان و شرکت کنندگان در این همایش برگزار شد با قرائت فاتحه و نثار گل بر قبور مطهر شهدا ،یاد و خاطره و رشادت های شهیدان گرامی داشته شد.
 
علوی مدیر کل ورزش و جوانان استان بر توسعه ورزش همگانی طبق منویات مقام معظم رهبری در استان تاکید و خواستار مشارکت دستگاههای اجرایی استان در این امر مهم شد.
 
مدیر کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد سلامت و شادابی آحاد مردم را ضامن سلامت جامعه دانست و توسعه و ارتقای ورزش قهرمانی را در گرو توسعه و اشاعه ورزش همگانی ذکر وحضور مسئولین استانی در این همایش را باعث دلگرمی جامعه ورزش دانست .
 
در پایان به قید قرعه به 30 نفر از شرکت کنندگان جوایزی از قبیل ،گرم پوش ورزشی ،کفش ،تی شرت ورزشی اهدا شد .
 
این همایش با همکاری اداره کل ورزش و جوانان استان ،هیات ورزش های همگانی ،سپاه فتح استان ،بسیج ادارات ، بنیاد شهید انقلاب اسلامی استان ودستگاههای اجرایی اورژانس ،آتش نشانی و صدا و سیمای مرکز استان برگزار شد.
 
*************************

رئیس هیات رزمی استان کهگیلویه وبویراحمد خبر داد:

درخشش تیم رزمی استان در رقابتهای تای کیک بوکسینگ قهرمانی کشور

درخشش تیم رزمی استان در رقابتهای تای کیک بوکسینگ قهرمانی کشور

حسینیان رئیس هیات رزمی استان کهگیلویه وبویراحمد از درخشش تیم رزمی تای بوکسینگ استان در رقابت های قهرمانی کشور خبر داد.

 
سید مسلم حسینیان ،رئیس هیات رزمی کهگیلویه وبویراحمد با بیان این خبر افزود:رقابتهای رزمی تای بوکسینگ قهرمانی کشور به میزبانی استان تهران با حضور رزمی کارانی از سراسر کشور برگزار شد و تیم اعزامی استان در این رقابت ها موفق به کسب یک طلا ،یک نقره و دو برنز شد .
 
حسینیان ،رئیس هیات رزمی استان اظهار داشت:در این مسابقات که در رده های سنی مختلف برگزار شد تیم رزمی استان در وزن نوجوانان توسط محمد حسین طاهرپور به مقام اول و مدال طلا دست یافت.
 
رئیس هیات رزمی استان ادامه داد:در این مسابقات محمد زارعی در رده سنی نوجوانان و وزن 45کیلو گرم به مقام دوم و مدال نقره دست یافت.
 
مسلم حسینیان از کسب دو مدال برنز توسط رزمی کاران استان در این مسابقات خبر و تصریح کرد:در این مسابقات پدرام جلال زاده در رده سنی جوانان و وزن 70 کیلو گرم و امیر حسین طاهرپور در رده سنی نونهالان و وزن 35 کیلو گرم موفق به کسب گردن آویز برنز این رقابتها شدند .
 
رئیس هیات رزمی استان در پایان این موفقیت را به جامعه ورزش و هیات رزمی استان و مربیان تبریک گفت.
 
*************************

مسئول روابط عمومی ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد خبر داد:

رئیس هیات انجمن های ورزشی استان ،مسئول امور استانهای فدراسیون انجمن های ورزشی کشور شد

رئیس هیات انجمن های ورزشی استان ،مسئول امور استانهای فدراسیون انجمن های ورزشی کشور شد

حاتمی مسئول روابط عمومی ورزش و جوانان کهگیلویه و بویراحمد گفت :طی حکمی از سوی فدراسیون انجمن های ورزشی کشور ،حسن برزگر رئیس هیات انجمن های ورزشی استان بعنوان مسئول امور استانهای فدراسیون انجمن های ورزشی کشور انتخاب شد.

 
آرمان حاتمی ،مسئول روابط عمومی ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد با بیان این خبر افزود:در حکم حسن برزگر که به امضای محمد علیپور رئیس فدراسیون رسیده آمده است :
جناب آقای حسن برزگر
با سلام
احتراما "با توجه به تجربه ،تعهد و علاقمندی جنابعالی به امر ورزش به موجب این ابلاغ به عنوان مسئول امور استانها این فدراسیون منصوب میگردید.
امید است با اتکال به خداوند منان و با ایجاد تعامل و هماهنگی با انجمن های تحت پوشش و فدراسیون در انجام امور محوله موفق و موید باشید.
 
محمد علیپور
رئیس فدراسیون

*************************

حاتمی خبر داد:

سرپرست هیات دوومیدانی کهگیلویه وبویراحمد بعنوان ناظر فنی اردوی تیم ملی دوومیدانی کشور منصوب شد

سرپرست هیات دوومیدانی کهگیلویه وبویراحمد بعنوان ناظر فنی اردوی تیم ملی دوومیدانی کشور منصوب شد

مسئول روابط عمومی ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد گفت: طی حکمی از سوی فدراسیون دوومیدانی کشور ،امید محمدی سرپرست هیات و مربی تیم ملی بعنوان ناظر فنی پرتاب ها ی اردوی تیم ملی انتخاب شد.

 
آرمان حاتمی مسئول روابط عمومی ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد با بیان این خبر افزود:در حکم امید محمدی که به امضای سرپرست فدراسیون دوومیدانی کشور رسیده آمده است :
 
جناب آقای امید محمدی
با سلام و احترام
ضمن آرزوی توفیق و با عنایت به اردوی تدارکاتی تیم ملی دوومیدانی جوانان کشورمان که مقرر است از تاریخ 98/8/30 بمدت 12روز در شهر یزد برگزار شود ،به موجب این ابلاغ مسئولیت ناظر فنی پرتاب ها اردوی مذکور به جنابعالی محول می گردد.
 
ایرج عرب
سرپرست فدراسیون دوومیدانی

*************************

نایب رئیس هیات شطرنج کهگیلویه وبویراحمد خبر داد:

رقابتهای شطرنج استعداد یابی دختران مدارس یاسوج برگزارشد

رقابتهای شطرنج استعداد یابی دختران مدارس یاسوج برگزارشد

دهقانی نایب رئیس هیات شطرنج کهگیلویه وبویراحمد از برگزاری رقابتهای شطرنج استعداد یابی دختران مدارس یاسوج خبر داد.

 
منصوره دهقانی ،نایب رئیس هیات شطرنج استان با بیان این خبر در گفتگو با پایگاه خبری ورزش استان گفت :با حضور دانش آموزان دختر مدارس شهر یاسوج ،رقابت های استعداد یابی شطرنج در یاسوج برگزار شد.
 
دهقانی ،نایب رئیس هیات شطرنج استان از حضور 120 دختر دانش آموز در دو مقطعه ابتدایی و متوسطه دوم در این رقابتها خبر و گفت دانش آموزان از 12 مدرسه یاسوج در این رقابتها شرکت کردند.
 
نایب رئیس هیات شطرنج کهگیلویه وبویراحمد ضمن تشکر از تعامل معاونت تربیت بدنی و تندرستی آموزش و پرورش استان و شهرستان بویراحمد با هیات شطرنج استان در برگزاری این رقابتها ،افزود:این رقابتها در 7 دور و به روش سوئیسی برگزار شد.
 
وی ادامه داد:در این رقابت ها در مقطع متوسطه دوم ،دبیرستان های شاهد ،فرزانگان ،الزهرا ،کمایی مقدم ،شریعت ودر مقطع ابتدایی تیم های مدارس شاهد ،سما ،پویا ،ایراندخت ،فرهنگیان 1 و فرهنگیان 2و امام حسن مجتبی (ع) حضور داشتند.
 
نایب رئیس هیات شطرنج استان،هدف از برگزاری این رقابتها را شناسایی دختران نخبه ،با استعداد و علاقمند به این رشته برای حضور در رقابتهای استانی و کشوری ذکر و تصریح کرد:در این مسابقات در مقطع دبستان تیم های پویا ،فرهنگیان یک و سما به مقام های اول تا سوم دست یافتند و در مقطعه متوسطه 2 تیم های شریعت ،کمایی مقدم و فرزانگان اول تا سوم شدند.
در پایان به تیم های برتر جوایزی اهدا شد .

************************

روابط عمومی ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد خبر داد:

ملی پوش پرتاب نیزه کهگیلویه وبویراحمدی عازم رقابتهای آسیایی می شود

ملی پوش پرتاب نیزه کهگیلویه وبویراحمدی عازم رقابتهای آسیایی می شود

روابط عمومی ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد از اعزام ملی پوش دوومیدانی استان و کشور به رقابتهای قهرمانی آسیایی خبر داد.

 
آرمان حاتمی ،مسئول روابط عمومی ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد با بیان این خبر گفت :مهدی روایی ملی پوش تیم دوومیدانی بزرگسالان کشور عازم رقابتهای دوومیدانی قهرمانی آسیامی شود.
 
حاتمی ،مسئول روابط عمومی ورزش و جوانان استان افزود:21دوره مسابقات دوومیدانی قهرمانی آسیا به میزبانی کشور مالزی در شهر سارواک برگزار می شود.
 
مسئول روابط عمومی ورزش و جوانان کهگیلویه و بویراحمد ادامه داد:این رقابتها از 8 الی 17آذرماه در شهر سارواک کشور مالزی و با حضور ورزشکارانی از 42کشور جهان برگزار می شود و مهدی روایی از استان کهگیلویه وبویراحمد بعنوان تنها ملی پوش پرتاب نیزه کشورمان در این رقابتها شرکت می کند.
 
حاتمی تصریح کرد :مهدی روایی عضو تیم ملی دوومیدانی کشور مان در بازیهای آسیایی 2010گوانگ ژو چین ،قهرمان دوومیدانی غرب آسیا در کشور حلب سوریه ،قهرمان جایزه بزرگ آسیا ،قهرمان دانشجویان آسیا در کشور ترکیه در سال 1383،کسب مقام قهرمانی بیستمین دوره رقابتهای دوومیدانی بزرگسالان آسیا در کشور چین و قهرمانی کاپ آسیا در ماده پرتاب نیزه در سال 1397 در کشور تایلند را در کارنامه د ارد.

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.