گروه: اخبار استان خبر: 139937 / تاریخ انتشار : 1398/8/28 ساعت : 14:08
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج بهمئی خبر داد:

برقراری امنیت کامل در شهرستان بهمئی/به مردم قول می دهیم به زودی با آشوب گران برخورد قاطع شود

سرگرد پسنده با بیان اینکه آشوب گران و تخریب کنندگان اموال عمومی در این شهرستان عده کمی بودند،گفت:به زودی این افراد به سزای عمل می خود می رسند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس؛فرمانده ناحیه مقاومت بسیج بهمئی ظهر امروز در نشست خبری با اصحاب رسانه با بیان اینکه آشوب گران و تخریب کنندگان اموال عمومی در این شهرستان عده کمی بودند،گفت:به زودی این افراد به سزای عمل خود می رسند.

 

سرگرد پاسدار باقر پسنده با گرامیداشت هفته بسیج، تصریح کرد:امسال برنامه های با شکوهی برای گرامیداشت این هفته در شهرستان بهمئی اجرا می شود.

 

وی گفت:با وجود اینکه بیش از 4 دهه از عمر پر برکت انقلاب اسلامی ایران می گذرد، شکوفائی،بالندگی و اقتدار نظام برای دوستداران آن مایه خوشبختی و مباهات است و این اقتدار و صلابت برای دشمنان داخلی و خارجی رعب آور است.

 

سرگرد پسنده افزود:با توجه به اینکه در آستانه 40 سالگی بسیج هستیم و به برکت خون شهیدان عزیز ما در سایه ولایت امروز با اقتدارترین کشور در سطح منطقه هستیم.

 

وی در واکنش به فتنه های اخیر و تخریب اموال بیت المال شهرستان بهمئی به بهانه گرانی بنزین،گفت:آشوب گران و فتنه گران نا بسامانی های اخیر منتظر پاسخ دندان شکن مردم ولایتمدار و وفادار به انقلاب باشند.

 

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج بهمئی خاطرنشان کرد:اینها افرادی هستند که دوست ندارند عزت روز افزون انقلاب را ببینند ، در زمین دشمن بازی می کنند و پیاده نظام دشمن هستند و از آنها خط می گیرند تا با ایجاد فتنه و آشوب به اموال بیت المال آسیب برسانند ؛در مقابل قانون عددی نیستند و با آنها برخود قاطعانه خواهد شد.

 

سرگرد پسنده ادامه داد:مردم با بصیرت ما می دانند این افراد انگشت شمار که تخریب اموال عمومی را در روزهای اخیر داشتند، در سریعترین وقت ممکن به سزای اعمال خود می رسند و این قول را به مردم می دهیم که با آنها برخورد قاطعانه صورت گیرد.

 

وی گفت:الحمدلله الان امنیت کامل در شهرستان بهمئی برقرار است و مردم ما به زودی با راهپیمایی خود مانند گذشته که همیشه در صحنه ماندند، اینبار هم آشوب گران را در اقیانوس خشم ملت محو می کنند.

 

سرگرد پسنده تصریح کرد:در طول هفته بسیج 65 برنامه در شهرستان اجرا می شود که غبار روبی گلزار مطهر شهدا ،دیدار با امام جمعه،برگزاری یادواره شهدا،سرکشی از طرح های اقتصاد مقاومتی،نشست های روشنگری،نشست با ریش سفیدان و معتمدین،فراخوانی و نشست با طلایه داران امربه معروف و نهی از منکر شهرستان از مهم ترینِ آنهاست.

 

وی در پایان گفت: در روز 5 آذر هم حضور حماسی بسیجیان شهرستان را در مراسم با شکوه سالروز تشکیل بسیج داریم که در آن مراسم از رده های مختلف نمونه بسیج شهرستان تجلیل می شود.

انتهای پیام/

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.