گروه: اخبار استان خبر: 138365 / تاریخ انتشار : 1398/7/19 ساعت : 19:12
داغ های مجازی؛

لایک های انتخاباتی یک مسئول دولتی در فضای مجازی/قانونی که توسط معاون بهزیستی استان نقض شد+تصاویر

یکی از مسئولان دولتی که سمت معاونت اداره کل بهزیستی استان را بر عهده دارد در فضای مجازی اقدام به حمایت از برخی چهره های سیاسی و انتخاباتی کرده است در حالی که این مساله برای مسئولان و مدیران دولتی ممنوع شده بود.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس یکی از موضوعات داغ هفته ها و ماه های اخیر در سطح فضای مجازی کهگیلویه و بویراحمد، اظهارنظر افراد مختلف در خصوص انتخابات و کسانی است که قصد شرکت به عنوان کاندیدای حضور در بهارستان را دارند.

 

در این میان برخی مدیران و کسانی که در دستگاه های اجرایی مشغول به فعالیت هستند نیز گاهی در این فضا به اظهارنظر می پردازند و از فرد یا گروه خاصی حمایت می کنند این در حالی است که گفته شده مسئولان دولتی حق حمایت از هیچ فرد یا گروهی در انتخابات را ندارند که در صورت مشاهده برخورد لازم صورت می گیرد.

 

اما یکی از مسئولان دولتی که سمت معاونت اداره کل بهزیستی استان را بر عهده دارد در فضای مجازی اقدام به حمایت از برخی چهره های سیاسی کرده است در حالی که همانطور که گفته شد این مساله برای مسئولان و مدیران دولتی ممنوع شده بود.

 

گفتنی است این فرد در صفحه مجازی خود با انتشار پستی از نماینده فعلی گچساران و باشت حمایت کرده و در موردی دیگر، پست مربوط به یکی از چهره های سیاسی بویراحمد را لایک و از وی حمایت کرده است.

 

در پایان ذکر این نکته لازم به نظر می رسد که شاید گمان شود لایک کردن یک پست در فضای مجازی مساله چندان مهمی نباشد اما این روزها بیشتر نخبگان و چهره های سیاسی به اظهارنظر در این فضا روی آورده اند و جایی نیست که بشود عقاید فرد در این فضا را از عقاید وی در دنیای حقیقی تفکیک کرد و در واقع فضای مجازی تبلور اعتقادات و سلایق افراد است.

 

در ادامه مستندات مربوطه را مشاهده می کنید:

 

که مگر بنا نیست مسیولین دولتی حمایت نکنند، پس چرا جمله ای ک تاجگردون گفت برای شرکت در انتخابات را برجسته، یا از صحبت های یک جناح در فضای مجازی حمایت می‌کند

 
 
 
 
 
انتهای پیام/
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.