گروه: اخبار استان خبر: 135563 / تاریخ انتشار : 1398/5/26 ساعت : 08:20

58 کشته و زخمی در تصادفات روز گذشته کهگیلویه و بویراحمد

سرپرست اورژانس ۱۱۵ کهگیلویه و بویراحمد گفت: در استان در مجموع ۱۹ فقره تصادف با ۵۶ مصدوم امدادرسانی شدند که متاسفانه یکی از مصدومان قبل از رسیدن اورژانس جان باخته، یکی از مصدومان دیگر توسط اورژانس احیای موفق واز مرگ حتمی نجات پیدا کردند و مابقی در صورت نیاز پزشکی بیشتر انتقال داده شدند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس؛ سرپرست اورژانس ۱۱۵ کهگیلویه و بویراحمد عنوان کرد:  در ساعات اولیه کاری روز جمعه تا  ساعت 22 در تصادفات استان  یک مصدوم با احیا موفق از مرگ حتمی نجات، ۱ مصدوم قبل از رسیدن اورژانس کشته   و ۵۶ نفر دیگر زخمی شدند.

 

محسن جلیلی با بیان اینکه امروز در جاده‌های مواصلاتی استان در مجموع ۱۹ فقره تصادف به اورژانس  گزارش شد افزود: ۵۶ نفر مصدوم شدند که متاسفانه یکی از ان ها فوت کرد و یک مصدوم با احیای موفق  از مرگ حتمی نجات پیدا کرد.
 
 
محسن جلیلی مرگبار ترین تصادف روز گذشته را در ساعت ۱۶و۲۷ دقیقه در مسیر شهرک ولایت نزدیک به تیپ ۴۸ فتح با واژگونی پژو ۴۰۵ اعلام کرد، و ادامه داد: در این  حادثه واژگونی خودروی پژو که در مجموع ۸ سرنشین داشت یک خانم ۳۰ ساله قبل از رسیدن اورژانس به علت شدت جراحات جان خود را از دست داده بود.
 
 
سرپرست اورژانس ۱۱۵ بیان کرد: در این تصادف یک خانم ۲۴ ساله  بعلت شدت جراحات و خونریزی فاقد علائم حیاتی بود توسط تکنسین‌های اورژانس با اقدام سریع وبه موقع پزشکی از جمله احیای موفق از مرگ حتمی نجات پیدا کرد و ۶ مصدوم دیگر توسط اکیپ‌های اورژانس به بیمارستان انتقال داده شدند.
 
 
 
جلیل نیز با اشاره  به  تصادفات پر مصدومی  امروز مطرح کرد: تصادف پیکان در تنگ کناره یاسوج با ۹ مصدوم ، واژگونی پژو ۴۰۵ با پراید در جاده اصفهان تونل(۹) با ۵ مصدوم و تصادف پراید با پژو ۴۰۵ در جاده مختار با ۷ مصدوم اعم  تصادفات پر مصدوم امروز بودند که به اورژانس گزارش شده و توسط تکنسینها امدادرسانی شدند.
 
 
جلیل تصریح کرد : امروز در استان در مجموع ۱۹ فقره تصادف با ۵۶ مصدوم امدادرسانی شدند که متاسفانه یکی از مصدومان قبل از رسیدن اورژانس جان باخته یکی از مصدومان دیگر توسط اورژانس احیای موفق واز مرگ حتمی نجات پیدا کردند و مابقی در صورت نیاز پزشکی  بیشتر انتقال داده شدند.
 
 
جلیل نیز در ادامه این خبر از امداد رسانی اورژانس در مراسم تشییع جنازه زنده یاد عالم فرزانه حاج آمیراحمد تقوی خبرداد و افزود : در مجموع ۱۰ نفر در این مراسم  توسط اکیپ‌های اورژانس با توجه به نیاز پزشکی خدمات اورژانسی دریافت کردند.
 
انتهای پیام/
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.