گروه: اخبار استان خبر: 135033 / تاریخ انتشار : 1398/5/18 ساعت : 15:46
در سخنرانی های پیش از خطبه های نماز جمعه یاسوج مطرح شد:

مهارت های فنی حرفه ای گره گشای بیکاری فارغ التحصیلان استان/منصب های دولتی جوابگوی اشتغال جوانان نیست

فرج الله راد گفت: در استان کهگیلویه و بویراحمد بیش از ۱۱ مراکز آموزش فنی و حرفه به فرزندان استان خدمت میکند، و در صدد هستیم که بیش از ۴ میلیون نفر ساعت تعهدات آموزشی و فنی و حرفه ای به جامعه هدف ارائه شود.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس؛ مدیر کل فنی و حرفه ای استان در سخرانی پیش از خطبه نماز جمعه با اشاره با مزایای مهارت های فنی حرفه ای، گفت: در سالیان اخیر تعداد فارغ التحصیلان دانشگاهی زیاد شده است، بنابراین لزوم فراگیری آموزش های مهارتی فنی و حرفه ای ضروری بوده و میتواند سبب حل مشکل اشتغال شود، در شرایط حاضر باید در صدد این بود که اگر هزینه‌ای می شود در راستای کسب مهارت باشد، زیرا فضای خالی برای اشتغال در منصب های دولتی نیست.

 

راد بیان کرد: باید با همکاری بخش خصوصی و با تلاش و کوشش به سمت مهارت آموزی و آموزش های فنی و حرفه ای حرکت کرد.
 
 
 
وی افزود: در استان کهگیلویه و بویراحمد بیش از ۱۱ مراکز آموزش فنی و حرفه به  فرزندان استان خدمت میکند، و  فنی و حرفه ای در صدد است بیش از ۴ میلیون نفر ساعت تعهدات آموزشی و فنی و حرفه ای به جامعه هدف ارائه کند.
 
 

مدیر کل فنی و حرفه ای در پایان گفت: امروز رسالت مجموعه فنی و حرفه ای ارائه مهارت های آموزشی به جویندگان کار، ارتقای صاحبان مشاغل برای پایداری و ثبات آن مشاغل است.

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.