گروه: اخبار استان خبر: 134872 / تاریخ انتشار : 1398/5/16 ساعت : 09:39

واکنش نزدیکان موحد به حضور وی در حوزه انتخابیه رامهرمز/به فعالیت در کهگیلویه ادامه می دهیم

یکی از نزدیکان حجت الاسلام موحد به خبر های منتشر شده در خصوص حضور نماینده اسبق کهگیلویه در حوزه انتخبیه رامهرمز استان خوزستان واکنش نشان داد و اعلام کرد هنوز تصمیم گیری نهایی صورت نگرفته است.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس چند ماهی تا برگزاری انتخابات یازدهمین دوره مجلس شوری اسلامی زمان باقی مانده است و چهره های سیاسی تحرکات خود را برای آمادگی حضور در انتخابات از مدت ها قبل آغاز کرده اند.

 

انتخابات در حوزه انتخابیه کهگیلویه بزرگ همیشه داغ و پر حرارت برگزار شده است و به نظر می رسد این بار هم با حضور چهره های مطرح سیاسی این خطه شاهد رقابت نزدیک داوطلبان باشیم.

 

در روزهای گذشته خبری مبنی بر احتمال حضور حجت الاسلام موحد در حوزه انتخابیه رامهرمز منتشر شد و گفته شد که وی از این حوزه انتخابیه به عنوان کاندیدای یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی ورود می‌کند.

 

در حالی این خبر منتشر شد که یکی از نزدیکان موحد گفته است هنوز به جمع بندی نهایی برای تصمیم گیری نرسیده ایم و به فعالیت های خود ادامه می دهند و پس از برگزاری یک نظرسنجی نظر نهایی خود را اعلام خواهند کرد.

 

وی افزود: قطعا چیزی که مشخص است این بوده که فعالیت های آقای موحد به نفع مردم کهگیلویه در جریان خواهد بود.

 

با توجه به این اظهارات باید منتظر ماند و ببینیم آیا موحد از حوزه کهگیلویه بزرگ در انتخابات شرکت خواهد کرد یا در استان دیگری وارد گود رقابت خواهد شد.

 

انتهای پیام/

 

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.