گروه: اخبار استان خبر: 132921 / تاریخ انتشار : 1398/4/20 ساعت : 09:51
پیگیری های چهارفصل جواب داد؛

خیابان حمل و نقل یاسوج سرانجام رنگ ترمیم آسفالت را به خود دید+ تصاویر

آسفالت خیابان حمل و نقل یاسوج که یکی از خیابان های پر تردد با وجود مراکز آموزشی و دولتی زیادی است سرانجام رنگ نو شدن به خود گرفت.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس به نقل از  چهارفصل؛ شهر یاسوج مرکز استان کهگیلویه وبویراحمد این روز ها با نهضت آسفالت در حال پوست اندازی از نظر میزان ترمیم و نو سازی آسفالت خیابان های خود است .

 

 البته نمی توان گفت که این نهضت تا این جا همه شهر یاسوج را پوشش داده است با وجود این بسیاری از خیابان های شهر یاسوج سرانجام یا رنگ آسفالت را به چشم خود دیدند و یا اینکه دیگر از دست چاله چوله های زیاد رها شدند.

 

 خیابان حمل و نقل یاسوج که جنب چهار راه تختی واقع شده است و از نظر استراتژیک به دلیل وجود مراکز آموزشی بسیار زیاد هم چنین مراکز دولتی متعدد یک منطقه پر تردد به شمار می شود از دست چال چوله های که سال ها شهروند را آزرده کرده بود رها شده است .

 

 البته نمی توان گفت این ترمیم ها کافی بوده است زیر عمر آسفالت این خیابان دیگر به سر آمده و نیاز به روکش آسفالت نو دارد که امیدوارم مسئولان شهرداری با توجه به حجم رفت و آمد در این خیابان سرانجام دست به کار شوند و شهروندان را برای همیشه از شر آسفالت فرسوده این خیابان رها سازند.

 

تصاویر تکمیلی در زیر آمده است؛

 

 
 
 
 

 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.