گروه: اخبار استان خبر: 132566 / تاریخ انتشار : 1398/4/13 ساعت : 10:41
مهمترین مطالبه مردمی از مسئولان:

فاضلابی که امان مردم شهرک فجر را بریده است/وعده های توخالی شهرداری و اعضای شورای شهر+تصویر

با افزایش دمای هوا و گرمای شدید در گرمسیری ترین شهرستان استان شاهد تبخیر آب در جداول و افزایش فاضلاب در کف این جدول و دمیدن بوی تعفن این فاضلاب در کوچه ها خواهیم بود.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس ، توسعه زیرساخت های شهری و پرداختن به مطالبات شهروندان در این حوزه همواره از مهمترین نیازمندی های انان به شمار می رود که متولیان امر می بایست در راستای مطالبات عمومی مردم گام های اساسی بردارند.

 

توسعه زیرساخت ها و توزیع امکانات براساس عدالت همواره از مهمترین مطالبات مردم از شهرداری ها است که به دلیل حجم کارهای اجرایی و گاهاً نیز کمبود اعتبارات این امر تحقق نخواهد یافت و برخی محلات شاید تا چندین سال از خیلی از خدمات محروم بمانند.

 

 
 
 

شهرک های الحاقی به شهرلنده که حاصل واگذاری بی در و پیکر بنیاد مسکن به شهرداری لنده است بدون توجه به اصول زیرساخت های شهری و عدم جانمایی زمین برای ساخت مراکز درمانی، مدرسه و پارک ها محلی ای متاسفانه امروز دامن گیر شهرداری شده است.

 

عدم ارائه خدمات متناسب به درخواست شهروندان از مهمترین چالش های است که امروزه شهرداری با آن مواجه است و به همین دلیل است که بخشی اعظمی از فاضلاب شهروندان در مناطق بالادستی شهرک فجر به سمت قسمت های پائینی شهرک هدایت و با دپو در مناطقی که فاقد جدول هستند به یک دریاچه کوچک تیدل می شود که بهترین محل برای تولی هزاران حشره موذی و خطرناک است.

 

 

بوی تعفن فاضلاب باتوجه به افزایش دمای هوا و تبخیر آب موجود در فاضلاب باعث یک بوی تعفن و فراگیر شده است و از آن جایی که مردم هنوز  به دلیل شرایط بد اقتصادی از کولر های آبی استفاده می کنند این بوی تعفن به منازل هدایت و باعث بیماری افراد نیز خواهد شد.

 

بنا به گفته افراد ساکن در این شهرک فجر تا کنون چندین بار از شهردار و اعضای شورای شهر برای دیدین این وضعیت دعوت کردند و خودشان نیز به عینه وضعیت موجود را دیده اند ولی هربار وعده دادند و دیگر هیچ نتیجه ای در بر نداشت که نداشت.

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.