گروه: اخبار استان خبر: 131274 / تاریخ انتشار : 1398/3/25 ساعت : 11:23
شنیده ها میگویند:

حسین کلانتری؛ اصلاح طلبی تندرو؛ داستان مداحی استاندار جدید در یک یادمان دفاع مقدس!

گفته ها و شنیده ها حاکی از این است که حسین کلانتری فعال سیاسی اصلاح طلب تندرو است که سابقه ای زیادی از این موضوع در استان ایلام داشته است.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس، اکبر عباسی ایلامی در یادداشتی آورده است - سرانجام پس از جرو بحث های فرآوان کلانتر جدید قوه اجراییه در استان کهگیلویه و بویراحمد مشخص و معرفی گردید، موضوعی که به صراحت طی مدت اخیر به آن پرداخت شد، احمدی از سال گذشته بدنبال کاندیداتوری در حوزه انتخابیه دهلران بود و از انتهای فروردین ماه استعفانامه خود را به وزرات کشور ارسال کرده بود، موضوعی که تنها باید برای مهد مادری مان خون گریست که اینگونه توسعه اش زیر پا گذاشته می شود.

 

مجال پرداخت به چنین موضوعی در این یادداشت نامه نیست اما به وفور به آن پرداخت می شود و همه مردم استان بزودی از افشاگری هایی در این خصوص آگاه می شوند.

 

اما استاندار جدید که مدتی معاون سیاسی امنیتی استانداری ایلام بود و سپس بعنوان مدیرکل امنیتی وزارت کشور منصوب می شود و بلافاصله چندی بعد از آن راهی استان آزمایشی کهگیلویه و بویراحمد می شود.

 

گفته ها و شنیده ها حاکی از این است که حسین کلانتری فعال سیاسی اصلاح طلب تندرو است که سابقه ای زیادی از این موضوع در استان ایلام داشته است.

 

بنابراین ظواهر قضایا می رساند که باید بهشتی در سطح استان برای فعالین سیاسی اصلاح طلب حامی دولت برقرار شود که البته باید دید و منتظر ماند.

 

اما گفته می شود استاندار جدید مداح نیز هست، بنابراین دیگر جلسات استانداری از این موضوع بی نیاز خواهد ماند، اگر جناب کلانتری در همین باب موضوع مداحی خود در یکی از یادمان های دفاع مقدس را حین تشییع جنازه یک شهید دوران دفاع مقدس در مراسم تودیع و معارفه خود اعلام کنند، شاید زوایای مشخصی از این موضوع برای مردم مشخص شود.

 

در نوشتارهای بعد به برخی موراد در قبال این داستان جالب اما حاشیه دار خواهیم پرداخت که هنوز در هاله ای از ابهام برقرار است.

 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 1 نظر
ناشناس
1398/3/26 - 00:18
شنیده هایتان کاملا بی اساس هست . چه حجتی دارید اگر در محضر خدا قرار بگیرید
rateup 1
 ratedown 0
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.