گروه: اخبار استان خبر: 119183 / تاریخ انتشار : 1398/2/28 ساعت : 09:32
قبضه رسانه ای به سبک خبر شبکه دنا؛

مشکلی که همه رسانه ها و صبح زاگرس به آن پرداختند و شبکه دنا مصادره کرد

از طرف دیگر یکی از موضوعاتی که برخی اوقات باعث دلخوری سایت ها و خبرگزاری های استان می شود، این است که گاهی اوقات تلاش های آن ها نادیده گرفته می شود که به عنوان یک مصداق به ماجرای ترافیک پل سوم بشار می توان اشاره کرد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس پل سوم بشار یاسوج که یکی از پل های نوساز در مرکز استان کهگیلویه و بویراحمد محسوب می شود با این وجود هر از چند گاهی با مشکلاتی رو به رو می شود که شهروندان را به کلی کلافه کرده است.

 

پل سوم بشار به جهت تسریع در تکمیل تردد و تسهیل کاهش ترافیک در شهر یاسوج مرکز استان کهگیلویه وبویراحمد افتتاح شد اما پس از افتتاح مشکلاتی را در خود دید

 

برای فرار شهر از ترافیک مسئولان به فکر احداث پل سوم بشار افتادند پلی که 11 سال طول کشید یک فاز آن  به بهره برداری برسد اما اکنون یک مشکل بزرگ در کمربندی پل وجود دارد آن هم ترافیک سنگین در بخشی از کمربندی است به  گونه ای که گاهی  ترافیک آن از مسیر اول بیشتر و بدتر است.

 

در این مدت رسانه های استان از جمله صبح زاگرس به موضوع ترافیک پل سوم بشار پرداختند و گزارش های زیادی منتشر شد تا شاید مسئولان به فکر راه چاره باشند.

 

از طرف دیگر یکی از موضوعاتی که برخی اوقات باعث دلخوری سایت ها و خبرگزاری های استان می شود، این است که گاهی اوقات تلاش های آن ها نادیده گرفته می شود که به عنوان یک مصداق به ماجرای ترافیک پل سوم بشار می توان اشاره کرد.

 

همانطور که قبلا اعلام شد همه رسانه های استانی به این قضیه پرداختند و اما در خبریس که چند روز قبل از شبکه دنا پخش شد، اعلام کردند که پیگیری های صداوسیما باعث حل مشکل ترافیک پل سوم بشار شد و با این کار زحمات سایر رسانه های استان نادیده گرفته شد که امیدواریم نسبت به این مساله توجه بیشتری شود.

 

در زیر نمونه هایی از گزارش های منتشر شده صبح زاگرس را مشاهده می کنید:

گره گشای ترافیک، عامل ترافیک در یاسوج شد+تصاویر

 

خیابانی که دلیل ترافیک شدید در پل سوم بشار است/ما را به خیر شما امیدی نیست شر مرسان+تصاویر

 

دستاورد پوچ شهرداری یاسوج در ساماندهی فروشندگان سیار/انتقال ترافیک به پل سوم بشار با کوچ ناگزیر وانت بارها در یاسوج+تصاویر

 

انتقال ترافیک از نقطه ای به نقطه دیگر؛ رهاورد افتتاح نیمه کاره کمربندی بلکو در پایتخت طبیعت+تصاویر

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.