گروه: اخبار استان خبر: 115229 / تاریخ انتشار : 1397/11/19 ساعت : 15:24
همزمان با آغاز دهه فجر صورت گرفت؛

رونمایی از تندیس خلبان شهید "امید‌بخش" در گچساران+تصاویر

مراسم رونمایی از تندیس امیر سرلشکر شهید خلبان «ابراهیم امیدبخش» به همراه ماکت جنگنده هواپیمای F۴ در محل میدان فرودگاه گچساران با حضور جمع کثیری از مردم ، مسئولان و تیزپروازان نیروی هوایی ارتش برگزار شد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس به نقل از آفتاب جنوب،مراسم رونمایی از تندیس امیر سرلشکر شهید خلبان «ابراهیم امیدبخش» به همراه ماکت جنگنده هواپیمای F۴ در محل میدان فرودگاه گچساران با حضور جمع کثیری از مردم ، مسئولان و تیزپروازان نیروی هوایی ارتش برگزار شد.

مسعود ظفری،شهردار گچساران درحاشیه برگزاری این آیین خطاب به تیزپروازان نیروی هوایی ارتش گفت:شما خلبانان حافظان زمین و آسمان بودید و بی‌تردید امنیت امروز ما به واسطه رشادت ها و جانفشانی های شما عزیزان است.

وی افزود: این افتخار بزرگی است که در چهل سالگی انقلاب شهر گچساران میزبان شما بزرگان و افتخار آفرینان ایران اسلامی است وامروز باید قدردان شما بزرگانی باشیم که اگر نبودید ما هم نبودیم، امنیت امروز ایران اسلامی از هوایی گرفته تا زمینی مدیون شما بزرگان هستیم .

ظفری در ادامه گفت:تندیس شهید خلبان «ابراهیم امیدبخش» به همراه ماکت جنگنده هواپیمای اف 4  با اعتباری به مبلغ ۴۲۰ میلیون تومان ساخته شده که در این زمینه از شهردار سابق و فرماندار سابق گچساران و تمام کسانی که دغدغه ساخت و نصب این پروژه را داشتند، تقدیر و تشکر دارم.

 

 
انتهای پیام

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.