گروه: اخبار استان خبر: 115030 / تاریخ انتشار : 1397/11/6 ساعت : 21:19
در حاشیه چهارمین روز از نمایشگاه کتاب و مطبوعات؛

رو نمایی از پوستر سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر در استان+تصاویر

در حاشیه چهارمین روز از نمایشگاه کتاب و مطبوعات با حضور مردم و مسوولان از پوستر سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر در استان رونمایی شد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس به نقل از سفیردنا؛ در حاشیه چهارمین روز از نمایشگاه کتاب و مطبوعات از پوستر سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر در استان رونمایی شد.
 

 


دهبانی پور گفت: فرهنگ ارشاد یکی از اداراتی است که در مملکت تحت عنوان وزارت فرهنگ و ارشاد از آن یاد می شود و برنامه های مختلف فرهنگی و هشت گانه ای را اجرا می‌کند.

 

 

رئیس فرهنگ و ارشاد اسلامی استان افزود: با وجود محدودیت های مالی اما همواره برنامه های اجرا می شود که مورد استقبال مردم قرار می گیرد، نمونه آن هم نمایشگاه مطبوعات نمایشگاه کتاب است که هر کدام با هدفی راه اندازی شده اند و برنامه های متنوعی در حاشیه های این نمایشگاه در حال اجرا است.

 


وی افزود: در بخش مطبوعات نیز چهره های سیاسی و مدیران حاضر می شوند و دست آوردهای انقلاب را بیان کرده و دیدگاه های خود را مطرح می کنند.

 


دهبانی گفت: در چند روز آینده نیز جشواره فیلم فجر را داریم که در قالب آن فیلم های راه یافته به فجر را اکران می کنیم فیلمی که در مقاطع گذشته اول در تهران اجرا می شد اکنون هم زمان در کشور در استان ها اکران می شود.

 


رئیس فرهنگ و ارشاد اسلامی استان افزود: امروز از پوستر این جشنواره رو نمایی می شود که احتمالا پنجشنبه افتتاحیه آن است، در این افتتاحیه از همه افرادی که در چهل سالگی انقلاب آثاری مربوط به ایثار و شهادت در بخش های تئاتر، سینما و نویسنده در همه عرصه های هنری کار کرده اند جمع می شوند و از آنها تحلیل می کنیم.

 


دهبانی در پایان با بیان اینکه فیلم ها از روز جمعه صبح ها برای کودکان و نوجوانان و عصر نیز برای عموم اکران می شوند، گفت: در کنار آنها نیز مهمانی خواهیم داشت، افرادی که در هشت سال دفاع مقدس دفاع کردند و فرماندهان گردان ها رادر این افتتاحیه دعوت می کنیم.

 

تصاویر تکمیلی در زیر آمده است:

 


 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.