گروه: اخبار استان خبر: 107606 / تاریخ انتشار : 1397/2/20 ساعت : 15:49
به مناسبت هفته هلال احمر صورت گرفت:

دیدار رئیس و اعضای فعال جمعیت هلال احمر با امام جمعه لنده+تصاویر

رئیس و اعضای فعال جمعیت هلال احمر شهرستان لنده به مناسبت گرامیداشت هفته هلال احمر با امام جمعه این شهرستان دیدار و گفت گو کردند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس به نقل از خبرلنده، پیش از ظهر امروز، به مناسبت هفته جمعیت هلال احمر، رئیس و اعضای جمعیت هلال احمر شهرستان لنده با امام جمعه این شهرستان دیدار و گفت وگو کردند.

در این دیدار سیدعلی توحیدی اصل رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان لنده با ارائه گزارشی از وضعیت جمعیت هلال احمر این شهرستان گفت: مهمترین رسالت جمعیت هلال احمر نجات جان انسان ها فارغ از گرایشات سیاسی، حوزه سرزمینی و مرزهای جغرافیایی است که در همه زمینه های حضوری فعال دارند.

وی افزود: سازمان جمعیت هلال احمر با حضور خود در عرصه های بحران همانند سیل، زلزله، طوفان و هزاران برنامه دیگر از جمله آسیب دیدگان اجتماعی همواره پیشگام و پیشقراول حوادث است.

رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان لنده تصریح کرد: در حال حاضر بیش از 180کشور جهان دارای جمعیت هلال احمر و یا صلیب سرخ هستند که در ایران از سال 1302فعالیت خود را آغاز کرده است.

وی تاکیدکرد: جمعیت هلال احمرو صیلب سرخ بزرگترین شبکه بشر دوستانه غیرسیاسی و امداد رسان در جهان است که روز به روز بر توانمندی های این جمعیت در کشور های جهان افزوده می شود.

توحیدی اصل اظهارکرد: یکی دیگر از مهمترین وظایف جمعیت هلال احمر تلاش برای تسکین آلام بشری و تامین احترام انسان ها و کوشش در جهت برقراری دوستی و تفاهم در جهت ایجاد صلح پایدارمیان ملت ها است.

 

ادامه تصاویر را می توانید در زیر مشاهده نمایید:

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

انتهای پیام

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.