گروه: اخبار استان خبر: 101163 / تاریخ انتشار : 1396/6/1 ساعت : 13:41
فرماندار لنده:

روابط عمومی قوی در هیچ یک از ادارات شهرستان لنده نداریم/ برای جبران این خلا باید از اصحاب رسانه استفاده کرد

فرماندار شهرستان لنده با گلایه از ضعف روابط عمومی در ادارات اظهارکرد: روابط عمومی قوی در هیچ یک از ادارات نداریم و برای جبران این خلا باید از وجود اصحاب رسانه استفاده کرد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس به نقل از پایگاه اطلاع رسانی خبرلنده، ، دارا کریمی نژاد در جمع مدیران دستگاه های اجرایی و اداری شهرستان لنده ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر اظهارکرد: یکی از ماندگارترین و ارزشمند ترین اعمال نزد خداوند و مخلوقات عالم خدمت بی منت به مردم است.

وی افزود: هفته دولت فرصت خوبی است تا دستاوردهای عظیم انقلاب اسلامی در طول 37سال گذشته را برای مردم تبیین و تشریح کنیم.

فرماندار شهرستان لنده تصریح کرد: مهمترین برنامه های هفته دولت در شهرستان لنده عطر افشانی و غبارروبی گلزار شهدا، دیدار با امام جمعه شهرستان، سخنرانی قبل از خطبه های نماز جمعه، دیدار با خانواده شهدا، افتتاح طرح های اقتصادی کمیته امداد و بهزیستی، افتتاح مسکن معلولین و مددجویان کمیته امداد و بازدید های دورن شهرستانی از مهمترین برنامه های هفته دولت در شهرستان لنده است.

وی به افتتاح و کلنگ زنی پروژه های شهرستان لنده نیز اشاره کرد وگفت: کلنگ زنی وآغاز عملیات گازرسانی به روستاهای قیام، چهارراه، و سرآسیاب بهمئی، افتتاح مخزن آب مجتمع آبرسانی به روستاهای شش گانه، افتتاح طرح آبرسانی به شش روستای بخش مرکزی در چهارراه آل طیب، افتتاح عملیات اجرایی روکش آسفالت لنده به سوق و کلنگ زنی فاز 3 و4پروژه برق دومداره لنده با حضور معاون عمرانی استاندار در هفته دولت از مهمترین برنامه های افتتاحی این شهرستان است.

کریمی نژاد با گلایه از ضعف روابط عمومی در ادارات اظهارکرد: روابط عمومی قوی در هیچ یک از ادارات نداریم و برای جبران این خلا باید از وجود اصحاب رسانه استفاده کرد.

وی افزود: مدیران نباید اصحاب رسانه را رقیب خود بدانند بلکه اصحاب رسانه باید به عنوان رفیق مدیران باشند تا خدمات و نقد دستگاه ها را بیان کنند.

فرماندار شهرستان لنده گفت: نقش نظارتی ائمه جمعه می تواند راهگشای خیلی از مشکلات ادارات باشد و چه بهتر که این نقدها در جهت پیشرفت و توسعه شهرستان باشد.

انتهای پیام/م/200

سیداسماعیل میری
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.