حالت تاریک
Logo
جمعه, 10 آذر 1402

دشمن با امپراطوری‌دروغ خود درحال انتشارشایعات است

دشمن با امپراطوری‌دروغ خود درحال انتشارشایعات است

امام جمعه موقت شهرستان لنده گفت: بیش از42سال است که دشمن با در اختیار داشتن امپراطوری رسانه های خود در حال ترویج اخبار جعلی شایعات براندازنه است.

حجت الاسلام سید محمود الهی نیا در گفت وگو با صبح زاگرس ؛ با اشاره به خبرپراکنی دشمن در اغتشاشات و بحران های ایران گفت: از همان روزهای ابتدایی پیروزی انقلاب اسلامی دشمن با طرح شایعه سازی و انتشار اخبار جعلی به دنبال تغییر افکار عمومی در جامعه ایران بوده است.

 

امام جمعه موقت شهرستان لنده گفت: انتشار اخبار جعلی و اساساٌ بر پایه دروغ و تفرقه افکنانه در دهه اول پیروزی انقلاب و جدای بین وحدت شیعه و اهل تسنین و پخش شایعات مختلف در آن روزها با هدف سرنگونی انقلاب اسلامی را در دستور کار خود قرار داده بود و دشمن در طی این سال ها هنوز هم همان سیاست نخ نما شده را در حال اجرا دارد.

 

وی تاکیدکرد: تسلط بر رسانه های بزرگ دنیا یا همان امپراطوری رسانه ای دشمن باعث شد تا بیشتر به امپراطوری دروغ رسانه در حوزه ایران شناخته شود چرا که این بنگاه های خبری تنها در حوزه ایران اقدام به تولید و تهیه اخبار جعلی می کنند و این در باب سایر کشورها هرگز دیده نشده است.

 

الهی نیا گفت: بیش از42سال است که دشمن با در اختیار داشتن امپراطوری رسانه های خود در حال ترویج اخبار جعلی شایعات براندازنه و ترویج خشونت طلبی در ایران است.

 

وی تاکیدکرد: این روزها شاهد تولید بیش از هزاران خبر دروغ در موضوعات مختلف هستیم که بحث ترویج شایعات مختلف در همه حوزه ها بودیم و در اغتشاشات بیش از 17هزار خبر جعلی و شایعه از سوی این رسانه ها با هدف براندازی تهیه و تولید شده است.

 

امام جمعه موقت شهرستان لنده گفت: تلاش دشمنان انقلاب اسلامی در طی این سال ها همواره برپایه طرح شایعه، انتشار اخبار جعلی و فریب دهنده و القا مخاطبین به انزوال انقلاب اسلامی بوده است در حالی که دستاوردها و پیشرفت ها انقلاب اسلامی در این چهار دهه همواره در مسیر تعالی و پیشرفت بوده است.

 

وی گفت: امروز دشمن از ایران قوی و مقتدر و نقش پر رنگ آن در اقتدار منطقه و برهم زدن موازنه های قدرت طلبان در منطقه ترس دارد و این را بر نمی تابد و اقدام به انتشار اخبار جعلی و فریب دهنده می کند.

 

الهی نیا گفت: ملت بصیر و هوشیار ایران اسلامی امروز بهتر و بیشتر از هر زمان به نقش رسانه های دشمن در اغتشاشات و بحران آفرینی پی برده و با حضور هوشیارانه و بصیرتمندانه خویش در حال دفاع از ارزش ها و آرمان های انقلاب هستند.

 

انتهای پیام

لینک کوتاه خبر

نظر / پاسخ از