رسول اکرم (ص‌): کمال عقل پس از ایمان به خدا، مدارا کردن با مردم است
یکشنبه 1403/04/03 Sunday - 2024 23 June الأحد ، 17 ذو الحجة ، 1445
ساعت
1402-08-30 14:52 شماره خبر : 1358 https://sobhezagros.ir/short/4AEg4 0
معاون فرهنگی دانشگاه یاسوج:

معاون فرهنگی دانشگاه یاسوج گفت: مسئله فلسطین مسئله اسلام است، پس باید مسئله اول بسیج اساتید باشد و اساتید باید دانشجویان را در سر کلاس توجه کنند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی «صبح زاگرس»؛حجت‌الاسلام امرالله اندرزیان درهمایش‌جبهه‌علمی فرهنگی بسیجیان کهگیلویه ‌و بویراحمد گفت: بسیج به‌عنوان یک نعمت بزرگ نقش هدایت‌گری را دارد و امروز این نقش بزرگ می‌تواند به‌عنوان یک هدایت‌گر در جامعه بصیرت داشته باشد.

وی افزود: ملت ایران به‌تنهایی هشت سال با کل دنیا جنگید و در این جنگ نابرابر در یک‌سو ملت ایران و در سوی دیگر این میدان همه ابرقدرت‌ها پشت صدام بودند.

معاون فرهنگی دانشگاه یاسوج کمک تسلیحاتی کشورهای ابرقدرت به صدام اشاره کرد و گفت: درست است که بعثی‌ها ازنظر تجهیزات بسیار از ایران مجهزتر بودند اما قدرت ایمان و اراده ملت ایران باعث شکست آن‌ها شد.

اندرزیان یکی از برکات دفاع مقدس را دیده شدن سردارنی بزرگ همچون حاج قاسم دانست و افزود:امسال حاج قاسم در مکتب امام خمینی(ره) رشد کردند.

وی در ادامه به تحقق وعده‌های الهی اشاره داشت و افزود: یکی از وعده خداوند این بوده که جهان آینده جهان اهل ایمان است و آن‌های که اهل خیر هستند عاقبت‌به‌خیر خواهند شد.

معاون فرهنگی دانشگاه یاسوج تصریح کرد: بسیج اساتید باید در خط مقدم برای ظهور امام عصر(عج) باشد.

اندرزیان بابیان اینکه تا نفس و شیطان هست جنگ است پس ما باید همیشه آمده باشیم،ابراز داشت:وقتی ما معنویت داشته باشیم شیطان در برابر ما هیچ کاری نمی‌توانند بکند.

وی افزود: انسان‌های شیطانی، شیطنتشان بیشتر از دیگران است، بخصوص در قضیه غزه که مسئله اول جهان اسلام است،امروز  برخی‌ها بی‌تفاوت هستند.

معاون فرهنگی دانشگاه یاسوج گفت: مسئله فلسطین مسئله اسلام است، پس باید مسئله اول بسیج اساتید باشد و اساتید باید دانشجویان را در سر کلاس توجه کنند.

وی بیان داشت: امام(ره) فرمودند باید اسرائیل از صحنه روزگار محو شود، زیرا اسرائیل دشمن همه جهان اسلام است، این‌ها دشمن انسانیت هستند.

اندرزیان با اشاره به این موضوع که  اسرائیلی‌ها ملت نیستند این‌ها بوزینه هستند،ابراز داشت: امروز خوی وحشی‌گری صهیونیست را همه به عینه دیده‌اند، این‌ها بشریت را به سخره گرفته‌اند و به دنبال نابودی آن هستند.

وی ادامه داد: امروز همه باید کمک کنیم و تبیین کنیم که انشاء الله پیروز نهایی با اسلام است.
 
مسئله  فلسطین در حال آگاه‌سازی همه ملت‌های جهان است

 

اساتید به مسئله فلسطین به‌صورت ویژه نگاه کنند

در ادامه کاوه پیش‌قدم ریاست دانشگاه آزاد اسلامی یاسوج در این همایش خاطرنشان کرد: در خصوص یهود دو اسم آمده یا بنی‌اسرائیل آمده یا یهود که خواهش می‌کنم اساتید در این خصوص تحقیق کنند‌.

وی گفت: دشمن‌ترین انسان‌ها که قرآن به آن اشاره‌کرده است یهود است.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی یاسوج ادامه داد: خداوند در قرآن بیان داشته بنی‌اسرائیل وکیلشان فقط خداست.

پیش‌قدم خاطرنشان کرد: خداوند در قرآن به بنی‌اسرائیل گفته است که شما دو بار در زمین فساد می‌کنید.

وی افزود: برخی گفتند که تنها زمانی که یک حکومت جهانی شکل‌گرفته و برهمِ نیروی‌های مادی و معنوی تسلط داشته که در این زمینه حضرت سلیمان بوده است.

پیش‌قدم افزود: جهان امروز و رویداد غزه کشتار زیادی داشته است و بنیامین نتانیاهو با کشتار بی‌گناهان زیادی در غزه نشان داده که خویی شیطان‌صفتان دارد و به عینه هولوکاست را معنا کرده است.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی یاسوج گفت: امروز قضیه فلسطین در حال آگاه‌سازی همه ملت‌های جهان است و امروز همه نگاه‌ها به غزه است.

وی در خاطرنشان کرد: امیدواریم خداوند با این نشان خایی که در حال اتفاق است ظهور امام مهدی (عج) را طوری انجام دهد که همه ما این ظهور را ببینیم.

 

انتهای خبر/

اخبار مرتبط
نظرات

آخرین اخبار