به نام خدا

پایگاه اطلاع رسانی صبح زاگرس با هدف اطلاع رسانی صحیح و منصفانه توسط جمعی از جوانان فعال فرهنگی استان کهگیلویه و بویراحمد راه اندازی شده است. این پایگاه خبری در آبان سال 1392 و با حضور  امین کمالوندی، مدیرکل وقت فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد، محمدپور، معاونت مطبوعاتی وقت فرهنگ و ارشاد اسلامی استان، حجتی، دبیر خانه مطبوعات و جمعی از مسئولان روابط عمومی سازمان ها و اهالی رسانه استان در شهر یاسوج رونمایی شد.

 

تیم رسانه ای صبح زاگرس از ابتدای فعالیت خود در این پایگاه خبری تلاش کرده است اطلاع رسانی شفاف و صحیح را مدّ نظر قرار داده و در چارچوب قانون به وظیفه خود در راستای اطلاع رسانی و گردش آزاد اطلاعات در استان کهگیلویه و بویراحمد عمل نماید.

 

صبح زاگرس آمد تا رسانه ی همه مردم کهگیلویه و بویراحمد باشد و ضمن پوشش و اطلاع رسانی خدمات نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، نسبت به بازتاب محرومیت ها و مطالبات به جا مانده مردم استان در بخش های مختلف و پاسخگویی مسئولان اقدام نماید.

 

این رسانه حرکت در مسیر عزت مندی ایران اسلامی و حفظ و حراست از آرمان های شهیدان، امام راحل و مقام معظم رهبری را وظیفه خود دانسته و در این راه از هیچ کوششی فرو گذار نخواهد بود.

 

جوانان فعال در صبح زاگرس با بررسی و آسیب شناسی برخی از ضعف ها ومشکلات رسانه های استان به جای غلطیدن در اخبار حاشیه ای و تبدیل شدن به بلندگوی برخی صاحبان ثروت و قدرت، رسانه ای مستقل بوده که هدف آن کمک به گردش آزاد اطلاع رسانی و رساندن آخرین اخبار و تحلیل های صحیح و سریع  به مردم شریف استان است.

 

از خداوند بزرگ می خواهیم در راه حرکت به سوی این اهداف یاری گر ما بوده و قلم های ما را از خطا و لغزش نگاه دارد.

امین شیخ ممو

مدیرمسئول پایگاه اطلاع رسانی صبح زاگرس استان کهگیلویه و بویراحمد

 

تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.