printlogo


آنچه در دیدارفرماندار شهرستان لنده با کارکنان بهزیستی گذشت

کد خبر: 64498تاریخ: 1395/4/28 09:48
آنچه در دیدارفرماندار شهرستان لنده با کارکنان بهزیستی گذشت
فرماندار شهرستان لنده در دیدار رئیس و کارکنان اداره بهزیستی این شهرستان گفت: مسئولان اداره بهزیستی باید زمینه و بستر های لازم جهت شکوفا کردن خلاقت و استعداد های معلولان در حوزه های مختلف فرهنگی، هنری و صنایع دستی را فراهم نماید.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس، محمد مرادی فرماندار شهرستان لنده در دیدار کارکنان اداره بهزیستی این شهرستان ضمن تقدیر از فعالیت های و تلاش های اداره بهزیستی این شهرستان گفت: بهزیستی یعنی بهتر زیستن و فراهم کردن زیستن بهتر برای کسانی که دارای نقص عضو و یا مشکلات روحی و روانی است.

وی افزود: خدمت به معلولان و محرومان از مهمترین عبادات و خدمات است که علاوه بر اجر معنوی اجر اخروی نیز در پی خواهد داشت.
فرماندار شهرستان لنده تصریح کرد: کار بهزیستی یک کار سخت و طاقت فرسا است که نیازمند صعه سدر و بردباری کارکنان در مواجه به اقشار مختلف است.
وی تاکید کرد: داشتن روحیه جهادی و انقلابی کارکنان اداره بهزیستی باعث موفقیت روز افزون این اداره در جلب رضایتمندی جامعه هدف از این سازمان شده است.
مرادی اظهارکرد: نوع نگاه به افراد معلول باید در جامعه با فرهنگ سازی  تغییر کند چرا که معلولیت هیچگاه محدویت نیست.
فرماندار شهرستان لنده خاطر نشان کرد: مسئولان اداره بهزیستی باید زمینه و بستر های لازم جهت شکوفا کردن خلاقت و استعداد های معلولان در حوزه های مختلف فرهنگی، هنری و صنایع دستی را فراهم نماید.
وی یادآورشد: کمبودهای و نیازمندی های حوزه معلولان باید شناسایی شوند تا برنامه ریزی مناسب جهت رفع این نیازها در کمیته برنامه ریزی شهرستان صورت گیرد.
منبع:پایگاه اطلاع رسانی خبرلنده

انتهای پیام/200


لینک مطلب: http://sobhezagros.ir/News/64498.html