printlogo


حرف های شنیدنی بهمئی ها از دستاوردهای انقلاب اسلامی در حوزه راه و شهرسازی+فیلم

کد خبر: 223988تاریخ: 1401/11/15 15:02
حرف های شنیدنی بهمئی ها از دستاوردهای انقلاب اسلامی در حوزه راه و شهرسازی+فیلم
شهروندان شهرستان بهمئی با اظهار نظر در خصوص مقایسه وضعیت جاده‌ای این شهرستان در دوران پهلوی با دوران انقلاب اسلامی، این دو دوران را با همدیگر مقایسه کردند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس در دوران پهلوی وضعیت راه ها و محورهای مواصلاتی منتهی به شهرها و روستاها نه تنها خوب نبود بلکه می توان گفت وضعیت فجیعی داشت و در این بین روستاها وضعیت بدتری داشتند.

 

می توان گفت که در دوران پهلوی بیشتر روستاها و شهرهای کشور از نبود عدالت اقتصادی و راهسازی رنج می‌بردند و مشکلات عدیده ای در زمینه شهرسازی و راهسازی در مسیر محورها و جاده‌های کشور وجود داشت، از نبود راه های مواصلاتی مناسب برای برخی روستاها و شهرها گرفته تا جاده های خاکی و صعب العبوری که فقط با اسب و الاغ قابل تردد بود.

 

بهبود وضعیت راه های روستایی و شهری را می توان از دستاوردهای انقلاب اسلامی عنوان کرد، انقلابی که با شعار حمایت از محرومان و مستضعفان روی کار آمد، رسیدگی به محروم ترین اقشار جامعه را که همان روستاییان است را در صدر اقدامات خود قرار داد و پیشرفت و بهبود راه های روستایی در دوران بعد از انقلاب گواه این ماجراست.

 

امروزه با وجود همه تلاش های مغرضانه و جهت دار دشمنان نظام جمهوری اسلامی در ناکارآمد نشان دادن انقلاب اسلامی، خوشبختانه جمهوری اسلامی در مدت عمر ۴۳ساله خود توانسته است با وجود محدودیت ها و شرایط تحریمی تحولات عظیمی در همه حوزه ها به ویژه راه و شهرسازی ایجاد کند.

 

شهروندان شهرستان بهمئی با اظهار نظر در خصوص مقایسه وضعیت  اسف‌بار جاده‌ای این شهرستان در دوران پهلوی با دوران انقلاب اسلامی در کلیپ زیر این دو دوران را با همدیگر مقایسه کردند.

 

فیلم تکمیلی را مشاهده می کنید

 

 


لینک مطلب: http://sobhezagros.ir/News/223988.html