printlogo


چهارمین رویداد تولید محتوای دیجیتال بسیج کهگیلویه و بویراحمد به ایستگاه داوری رسید+ نتایج

کد خبر: 212558تاریخ: 1401/9/12 11:34
چهارمین رویداد تولید محتوای دیجیتال بسیج کهگیلویه و بویراحمد به ایستگاه داوری رسید+ نتایج
چهارمین رویداد ملی تولید محتوای دیجیتال بسیج کهگیلویه و بویراحمد با حضور 23 تیم به پایان رسید تا برترین های این رویداد مشخص شوند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس هیات داوران چهارمین رویداد تولید محتوای دیجیتال بسیج با اشاره به اینکه 23 تیم از 29 آبان‌ماه به مدت 2 روز در سه بخش پویانمایی، بازی‌های ویژه تلفن همراه و نرم‌افزارهای اندرویدی با یکدیگر به رقابت پرداختند و رویداد با هدف ایجاد نهضت تولید محتوا دیجیتال تخصصی، شناسایی تیم‌های تخصصی تولید محتوا دراستان، حمایت و آموزش و توانمندسازی تیم‌ها برای رسیدن به بازار کسب و کار اجرا شد، منتخبان برگزیده این رویداد در کهگیلویه و بویراحمد را معرفی کرد.

 
 
در بیانیه داوران این رویداد آمده است: در بخش پویا نمایی  بامحتوا سازی در حوزه جهاد صادقانه ،شهید خوب، خدمات دولت، ملت شهادت ،مشاهیر استان ، جاذبه های گردشگری، رسومات محلی 6 تیم به رقابت پرداختند که تیم سردار دلها(مرکز آفرینش های بسیج کهگیلویه وبویراحمد) از شهرستان بویراحمد رتبه اول، تیم حاج قاسم سلیمانی از شهرستان گچساران رتبه دوم و تیم دختران حجاب از شهرستان دنا رتبه سوم را کسب کردند.
 
 
 
شرکت کنندگان در بخش نرم افزار های موبایلی می بایست در رابطه با توسعه گردشگری، کار و تلاش ، اقتصاد داخلی ، سرمایه گذاری، اشتغالزایی و نشان دادن ظرفیت های بومی به تولید می پرداختند که از 8 گروه شرکت کننده تیم بچه های دنا از شهرستان دنا رتبه اول، تیم سرزمین نفت از گچساران رتبه دوم و تیم نرم افزار سازی زاگرس از شهرستان بویراحمد رتبه سوم را کسب کردند.
 
 
 
در بخش ساخت بازی های موبایلی شرکت کنندگان می توانستند در زمینه بازیهای بومی و محلی، مقاومت، بازیهای فکری، کردشگری و ... به رقابت بپردازند که داوران این رویداد رتبه سوم را به تولید تیم شهید سلیمانی از شهرستان لنده اهدا کردند و هیچ تیمی به عنوان گروه های اول و دوم برگزیده نشد.
 
 
 هیات داوران چهارمین رویداد تولید محتوای بسیج در استان کهگیلویه و بویراحمد 2 تیم اپ سازی را از شهرستان های گچساران و چرام به عنوان تولیدات قابل تقدیر معرفی کرد.
 
 
 
انتهای پیام

لینک مطلب: http://sobhezagros.ir/News/212558.html