printlogo


طواف در مشهد وداع در یاسوج/ آیت الله حسینی: انتقام خون شهیدانمان را خواهیم گرفت/ دشمن حماسه دانش آموزان و مردم یاسوج را ببیند/ احمد زاده: کشتن ایرانی ها برای دشمن افتخار است+ تصاویر

کد خبر: 211620تاریخ: 1401/8/8 10:27
خروش یکپارچه یاسوجی ها علیه اغتشاشگران در تشییع شهدای شاهچراغ
طواف در مشهد وداع در یاسوج/ آیت الله حسینی: انتقام خون شهیدانمان را خواهیم گرفت/ دشمن حماسه دانش آموزان و مردم یاسوج را ببیند/ احمد زاده: کشتن ایرانی ها برای دشمن افتخار است+ تصاویر
نماینده ولی فقیه در استان کهگیلویه و بویراحمد با تاکید بر اینکه انتقام خون شهدایمان را از دشمن خواهیم گرفت گفت: دانش آموزان و شهروندان یاسوجی علیه دشمن و اغتشاشگران حماسه آفریدند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس پیکر‌های ۱۱ شهید حادثه تروریستی حرم شاهچراغ شیراز روز گذشته پس از تشییع در شیراز، به مشهد مقدس برده شد تا پس از طواف در حرم مطهر رضوی و وداع زائران، برای خاکسپاری به استان های محل زندگی این شهدا منتقل شوند.

 

از صبح امروز یاسوج مرکز استان‌ کهگیلویه و بویراحمد میزبان شهدای حادثه تروریستی شاهچراغ شیراز، شهیدان هوشنگ و امید خوب اهل شهرستان بهمئی از این استان هستند .

 

 نماینده ولی فقیه در استان کهگیلویه و بویراحمد در مراسم وداع با شکوه با شهیدان هم استانی که در حمله تروریستی داعش در در حرم شاهچراغ (ع) به درجه رفیع شهادت رسیدند بیان داشت: آمریکا و اسرائیل ببینند که ملت بزرگ ایران چگونه در برابر جبهه استکبار ایستاده اند.
 
 
وی با اشاره به اینکه شما نمی بینید من امروز می بینم تا چشم کار می کند جمعیت آماده و این حضور مردم در محکومیت آمریکا، اسرائیل و جببه استکبار تاریخی است گفت: آمریکا و استکبار سال های زیادی است که مردم ما را به گلوله می بندند و شهید می کنند .
 
 
آیت الله نصیر حسینی با تاکید بر اینکه دشمن جنگ های رسانه ای و اقتصادی راه می اندازند اما ملت ما مقاوم و در مقابل دشمن استواریم ابراز داشت: در اوایل انقلاب ترور، جنگ تحمیلی و کودتا توسط دشمنان نظام جمهوری اسلامی ایران طراحی و اجرا شد اما همه جهان دید آن کسی که از این حوادث سربلند بیرون امد ملت بزرگ ایران بود.
 
 
وی در ادامه افزود: دشمن در میان این شکست های سنگینی که از ملت دیده دست به ترور می زند و تاریخ حادثه شاهچراغ را که دشمن جوی خون راه انداخت فراموش نمی کند.
 
 
نماینده ولی فقیه در استان کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه طفلی در سینه مادر جان داد ، پسری در آغوش پدر شهید شد و به قربانیان تیر خلاصی می زدند گفت:  این هنر نیست این شکست است برای دشمن چرا که اگر امید ما را از ما گرفتید هزاران امید از لاله وی می روید.
 
---
 
 
وی خطاب به دشمنان جمهوری اسلامی ایران عنوان کرد:دانش آموزان و شهروندان یاسوجی در مراسم وداع 2 شهید کهگیلویه و بویراحمدی واقعه شیراز حماسه بزرگی خلق کردند و نشان دادند از لاله های در خون خفته شاهچراغ امید های زیادی رویده است.
 
 
آیت الله حسینی ابراز داشت:وقتی زنان ما را می کشید فکر کردید زنان ما می ترسند و به صحنه نمی آیند،سال های زیادی است دست های  شما به خون ملت ما آغشته است.
 
 
وی با اشاره به اینکه ما ملت ایران چون کوه استوار ایستاده ایم گفت: ما راه استقلال، امام و رهبری و استقامت را ادامه خواهیم داد، ما تا رسیدن به پیشرفت و در هم کوبیدن جبهه استکبار مقاومت می کنیم و می جنگیم.
 
 
امام جمعه شهر یاسوج با تاکید بر اینکه انتقام خون شهیدانمان را خواهیم گرفت ابراز داشت:ما جواب این کسانی که این جنایت ها دا انجام داده اند را خواهیم داد.
 
 
وی در ادامه با بیان اینکه انتقام این اغتشاش ها را خواهیم گرفت و آمریکا می داند این ملت شکست ناپذیر و مقاوم است گفت: فکر کردید می توانید با چهار اوباش انقلاب را به زمن بزنید ، ما تا اخرین قطر خون که در بدن داریم تا این پرچم را به دست صاحب اصلیش تحویل بدهید به شما مبارزه خواهیم کرد.
 
 
 
استاندار کهگیلویه و بویراحمد در این مراسم با دورد به رهبر معظم انقلاب، پرچم دار مومنان در مقابل ایادی شرک در دنیا و تقدیر از مردم با بصیرت شهر یاسوج گفت: اجتماع بزرگ شهروندان یاسوجی برای وداعی با شکوه با شهدای مظلومی که به جرم مسلمان بودن در یک مکان مقدس به رگبار بسته شدند خاری در چشم دشمنان است.
 
 
وی با بیان اینکه دشمن به کشتن ایرانی ها افتخار و آن را سربلندی می داند ابراز داشت: هیچ کس نمی تواند بگوید شهدای شاهچراغ یک اسلحه ای در دست داشتند و انتقامی که از ما می گیرند برای ایرانی بودند ما است.
 
---
 
سید علی احمد زاده با تاکید بر اینکه تروریست ها در شاهچراغ نگفتند شناسایی کنید ببینم چه کسی طرف دار  انقلاب و چه کسی دشمن نظام است و  دشمن فرقی برایش نمی کند فقط می خواهد ایرانی کشته شود گفت: دشمن با به صحنه اوردن همه توان خود امکان اینکه از ایران یک سوریه و عراق  دیگر بسازد دل سرد شده است و وقتی دید کار به جای نمی برد دست به ترور کودکان، زنان و جوانان بیگناه زد.
 
 

استاندار کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه وقتی دشمن را در جنگ سکست دادیم  و فهمیدند نمی تواند کاری کند به فتنه های داخلی  روی اورد چون از رو در روی به سپاه و ارتش ما دلسرد شده و نتوانست کار به جایی ببرد دست به این تفرقه زد.

 

احمد زاده تاکید کرد:دشمن بداند به عهدی که به پروردگار عالم  و با امام راحل بستیم که از انقلاب خود دفاع  خواهیم کرد  و تا آخر از خون خود مایه می گذاریم .

 

وی با اشاره به اینکه جوانان و نوجوانان ما همانند دوران دفاع مقس در صحنه های هستند گفت: بسیاری از این جمعیت نوجوانان ده هفتاد و هشتاد هستند که پای انقلاب هستند و ما از امام حسین یاد گرفته ایم که طفل شش ماه را به میدان بیاوریم .

 

استاندار کهگیلویه و بویراحمد ابراز داشت: این دو شهید عزیزی  که امروز در شهر یاسوج تشییع شدند و این حضور حماسی را دشمنان دیدند در اینکه راه شهدا استمرار خواهد داشت و از این خون های پاک نهال های از آن پا خواهد گرفت و انشالله وعده  حکومت  امام عصر ره خوهیم دید.

 

احمد زاده تصریح کرد: بوی عطر  شهادت در استان ما پیچیده است و این شهید پروری استان مان را به همه شما تبریک و تسلیت عرض می کنیم که وداع  با شکوه و حماسه سازی را در مرکز استان رقم زدید.

 

وی با اشاره به قول سرلشکر سلامی در انتقام از دشمن گفت:ما منتظریم که این سپاهیان و ارتشیان عزیزمان انتقام خون این شهیدان را بگیدند.

 
تصاویر تکمیلی را اینجا ببینید.
 
---
---
---
---
---
---
---
---

انتهای پیام


لینک مطلب: http://sobhezagros.ir/News/211620.html