printlogo


درخواست گروه جهادی شهید همت کهگیلویه از مسئولان شهرستانی+ تصاویر

کد خبر: 209782تاریخ: 1401/6/22 10:55
درخواست گروه جهادی شهید همت کهگیلویه از مسئولان شهرستانی+ تصاویر
مسئول گروه جهادی شهید همت دانشگاه آزاد کهگیلویه جهت توضیع عادلانه خدمات از مسئولن خواست نسبت به ترمیم و بازسازی مدرسه کلات دشمن زیاری اقدام فوری کنند.

علی مجلسی در گفتگو با پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس افزود: با توجه به فرمایشان مقام معظم رهبری که فرموند توجّه مردم به امر مدرسه سازی نشان دهنده درک درست جامعه از اهمّیت تعلیم فرزندان است، گروه جهادی شهید همت بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد دهدشت در مدرسه شهید روزبه منطقه کلات دشمن زیاری مستقر شد.

 

وی خاطر شنان کرد: این گروه جهادی فعالیت خود را در عرصه عمرانی در این مدرسه آغاز کرد و تا ۱۵ شهریور ۱۴۰۱ رنگ آمیزی و مرمت های لازم را به صورت ۱۰۰ درصد انجام داد. 

 

مسئول گروه جهادی شهید همت ابراز داشت: هم اکنون این مدرسه به دلیل داشتن وضعیت بسیار نامطلوب سرویس بهداشتی و زمین خاکی که نیازمند آسفالت است از وضعیت خوبی برخوردار نیست چرا که در فصل زمستان پر از گِل و لایی میشود و مشکلات زیادی را برای دانش آموزان این منطقه به وجود می آورد لذا بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد دهدشت تقاضا دارد مسئولین مرتبط  جهت توضع عادلانه خدمات نسبت به تجهیز میز و صندلی، ترمیم سرویس بهداشتی همچنین آسفالت حیاط  این مدرسه اقدامات فوری و لازم را در دستور کار خود قرار دهند .
 
 
 
گفتنی است منطقه کلات دشمن زیاری یکی از مناطق گرمسیری در شهرستان کهگیلویه است و با توجه به تاکیدات مسئولین جهت فراهم ساختن امکانات رفاهی و تحصیلی برای جلوگیری از مهاجرت از روستا به شهر می طلبد مسئولین نسبت به فراهم ساختن شرایط مطلوب همچنین آسفالت حیاط این مدرسه از مهاجرت ساکنین آن به شهر ها که خود بسیاری از مشکلات اجتماعی هم چون بی کاری و مشکلات اقتصادی را به همراه دارد جلوگیری نمایند.
 

تصاویر وضعیت نا مطلوب حیاط همچنین سرویس بهداشتی مدرسه کلات دشمن زیاری در زیر آمده است؛

 
 
 
 
 

انتهای پیام/

 


لینک مطلب: http://sobhezagros.ir/News/209782.html