printlogo


واکنش استاندار به بیانیه اخیر یکی از سران فتنه/رسانه ها شایعات را خبر نکنند/ اطمینان می دهم اعتبارات توسعه بخش به استان تزریق می شود

کد خبر: 207899تاریخ: 1401/5/20 12:44
در جمع خبرنگاران مطرح شد
واکنش استاندار به بیانیه اخیر یکی از سران فتنه/رسانه ها شایعات را خبر نکنند/ اطمینان می دهم اعتبارات توسعه بخش به استان تزریق می شود
احمدزاده گفت: رسانه ها اجازه شایعه سازی را ندهند و شایعات را به خبر تبدیل نکنند بلکه با حقیقت یابی و تحقیق خبر را انتشار دهند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس، استاندار کهگیلویه و بویراحمد در آئین بزرگداشت روز خبرنگار با تسلیت ماه محرم و تبریک روز خبرنگار به رسانه های محلی و نمایندگان خبرگزاری ها در استان گفت: قلم و گفتار ارزشمند است و باید در راه حق از آن استفاده کرد .

 
سید علی احمد زاده با اشاره به اینکه خبرنگاران ماموران جلوه حق هستند و مردم با استفاده از کلام و قلم حق باید هدایت شوند و نباید اجازه داد ذهن مردم از حقیقت دور شود.
 
وی ابراز داشت : رسانه ها اجازه شایعه سازی را ندهند و شایعات را به خبر تبدیل نکنند بلکه با حقیقت یابی و تحقیق خبر را انتشار دهند.
 
احمد زاده تحقیق را لزوم کار خبرنگاری ارزیابی کرد و تصریح کرد: انتقاد سازنده است و از نقد استقبال می کنم .
 
استاندار کهگیلویه و بویراحمد با تاکید بر اینکه تمام همتم برای توسعه استان است اذعان داشت: می توانستم از نیرو های غیر بومی در مدیریت ها استفاده کنم اما دوست داشتم از فرزندان استان برای توسعه استفاده کنم.
 
وی در ادامه افزود : همه مدیران انتخاب من نیستند و نباید مدیران را تخریب کرد .
 
احمد زاده با بیان اینکه در جاهای زیادی از استان برای رصد مشکلات رفته ام قبل از خبرنگاران اظهار داشت: مردم در برخی نقاط با جره از روی رودخانه عبور می کنند و اگر به این نقاط نمی رفتیم همچنان محرومیت وجود داشت و ساخت و ساز ها در حال انجام است تا محرومیت نداشته باشیم.
 
وی با اشاره به نوع و نحوه تزریق اعتبارات به استان گفت :  ۲۵ هزار میلیارد تومان در سفر رئیس جمهور استان به استان داده شد که بخشی تخصیص آنها به کهگیلویه و بویراحمد ابلاغ شده است .
 
استاندار گفت: در ریاست جمهوری با نشستی که داشتیم ۳ هزار میلیارد تومان متمم سفر مجدد داده شده و نوع پروژه ها مشخص شده و در انتظار تخصیص ها هستیم .
 
وی با تاکید و اطمینان گفت: همه اعتبارات به استان وارد می شود و پروژه های تعریف شده برای خروج از محرومیت هابه سرانجام می رسد .
 
احمد زاده  در خصوص سفر رئیس مجلس به استان گفت:۱۰ هزار واحد مسکن نیازمندان در استان ساخته می شود و این جدای از نهضت مسکن ملی است و ۲ هزار واحد هم مصوبه آقای فتاح بود و این کار بزرگ و بی نظیر در استان است .
 
 استاندار کهگیلویه و بویراحمد از رسانه ها خواست تا از انتشار اخباری که به استان لطمه وارد می کند و برروی حیثیت استان اثر گذار است پرهیز کنند.
 
نماینده عالی استان کمک به توسعه فرهنگی استان را در کنار عمران و زیرساخت ها لازم و ضروری ارزیابی کرد و گفت: وقتی مسئولان ملی برای کمک به توسعه استان وارد می شوند نمی توانند آنگونه که باید در مناطق حضور پیدا کنند به خاطر جمعیتی که وجود دارد و این موضوع باید با کار فرهنگی و فرهنگسازی اصلاح کرد.
 
 وی  با اشاره به مطالبه گری برای حقوق استان نزد مسئولان ملی گفت : استان ثرونتمند است اما ضایع شدن حقوق ان باعث محرومیت شده و رسانه ها با فضا سازی و فرهنگ سازی در تحقق ثروتمان تلاش کنیم .
 
 احمد زاده گفت: از نقد رسانه ها استقبال می کنم و این خوب نیست که رسانه ها شایعات را خبر کنند و یا به تخریب بپردازند.
 
استاندار کهگیلویه و بویراحمد با یاد کردن از شهدای مدافع حرم که این روز به نام این بزرگواران است گفت: داعش با سر شهدای مدافع حرم فوتبال بازی کرد ولی کسی در راستای کلام اسرائیل و دشمن این شهدای عزیز را زیر سوال برد و این فقط برای خرسند کردن دشمنان خدا ، اسرائیل و آب به آسیاب دشمن ریختن است.
 
وی در واکنش به این موضوع گفت: کسی که شهدا را زیر سوال می برد همراه دشمنان نظام است.
 
احمد زاده گفت: این بی انصافی است که با دشمن همراهی کنیم.

 


لینک مطلب: http://sobhezagros.ir/News/207899.html