printlogo


آسفالت نیمه تمام جاده مال ملا_مال آخوندپس از ۷سال/ پیگیری رسانه و همت استاندار به بارنشست +تصاویر

کد خبر: 207888تاریخ: 1401/5/20 19:51
در ادامه پیگیری های رسانه ای صورت گرفت:
آسفالت نیمه تمام جاده مال ملا_مال آخوندپس از ۷سال/ پیگیری رسانه و همت استاندار به بارنشست +تصاویر
بیش از ۷سال از آسفالت نیمه تمام جاده روستایی مال ملا _مال آخوندمی گذردکه در سفر اخیر استاندار کهگیلویه وبویراحمد لنده این دغدغه امروز با شروع آسفالت اجرایی شده است.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس ، سال ۱۳۹۴بود که بحث آسفالت جاده روستایی مال ملا _ مال آخوند در دولت تدبیر و‌امید شروع شد و اما تنها یک لاین به طول ۶کیلومتر از ان آسفالت شد و لاین دوم به حال خود ر‌ها شده است که در طول این سال‌ها شاهد تصادفات شدیدی به واسطه عدم آسفالت لاین دوم در این جاده پر ترافیک را شاهد بودیم.

 

این پایگاه خبری چندین بار در راستای رسالت رسانه ای خود پیگیر رفع این مشکل از طریق مسولان بوده است که جزئیات پیگیری های گذشته را می توانید با تیتر"بازی با جان مردم در پروژه نیمه تمام آسفالت روستای مال ملا به قیام+تصاویر"در ( اینجا ) بخوانید.

یکی از مهمترین مطالبات شهروندان در طول این سال‌ها بحث اتمام و تکمیل لاین دوم این محور بوده است که متأسفانه در طول ۷سال گذشته در دولت تدبیر و‌امید راه به جایی نبرد اما در سفر فرودین ماه سال جاری پیش استاندار کهگیلویه وبویراحمد در دولت سیزدهم و نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی و برخی مدیران کل به شهرستان لنده این مطالبه مهم از استاندار توسط مردم بیان شد که وی همان روز وعده آسفالت لاین دوم را در کمتر از ۴ماه آینده را داده بود.

 
امروز و در کمتر از ۴ماه این مطالبه مهم مردمی باتحقق وعده استاندار و پیگیری‌های خوب فرمانداری، اداره راهداری به ثمر نشست و شاهد اجرایی شدن آسفالت این محور روستایی هستیم که بارقه‌ای از‌امید را در دل مردم این خطه روشن ساخت.

با آسفالت لاین دوم این مسیرارتباطی روستایی و تحقق یکی از وعده‌های استاندار کهگیلویه وبویراحمد به شهرستان لنده‌، این امید وجود دارد سایر مصوبات سفر وی به این شهرستان  همانند رفع دغدغه چندین ساله مردم  به بار بنشیند و شاهد خدمت بی‌منت دولت به مردم شهرستان لنده باشیم.

تصاویر تکمیلی در زیر آمده است:

 

---
---
---
---
---
---

 

 

 


لینک مطلب: http://sobhezagros.ir/News/207888.html