printlogo


یک کلاهبرداری در دفاتر ثبت شرکت /مدیر کل ثبت اسناد کهگیلویه و بویراحمد : متخلفان شناسایی شدند

کد خبر: 207539تاریخ: 1401/5/15 10:52
در گفت و گو با صبح زاگرس مطرح شد:
یک کلاهبرداری در دفاتر ثبت شرکت /مدیر کل ثبت اسناد کهگیلویه و بویراحمد : متخلفان شناسایی شدند
مدیر کل ثبت اسناد و املاک کهگیلویه و بویراحمد در خصوص برخی تخلفات در دفاتر ثبت شرکت واکنش نشان داد و گفت: متخلفان شناسایی شدند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس تعدادی از شهروندان با ابراز گلایه از برخی مشکلات  دفاتر ثبت شرکت ها عنوان کردند : برخی از دفاتر ثبت شرکت با جعل امضاء و بدون اطلاع شخص، وی را در شرکت های موردنظرشان به عنوان امتیاز آور ثبت می کنند.
 
این شهروندان در ادامه بیان کردند: هرگونه عضویت افراد   باید دارای روند قانونی باشد اما این قبیل اقدامات خلاف قانون، سبب تضییع حقوق دیگران و ایجاد مشکلات برای شهروندان می شود. 
 
 
این شهروندان خواستار پاسخگویی مسئولان و رسیدگی به شکایتشان شدند.
 
 
در همین رابطه مدیر کل ثبت اسناد و املاک کهگیلویه و بویراحمد در گفت و گو با صبح زاگرس گفت: این قبیل دفاتر غیر قانونی است و مجوزی برای فعالیت ندارند.
 
 
زمان خوب با بیان اینکه  هر شرکتی که قرار است ثبت شود باید از طریق ثبت در اینترنت و با ارائه مشخصات و دارای توانایی ها باشند، گفت: اگر شرکت ها توانایی لازم را داشته باشند نیاز به حضور در دفاتر خدماتی نیست و با حضور در کافی نت ها مدارک را ثبت و به ثبت اسناد ارائه کنند.
 
 

وی گفت: این قبیل  دفاتر شناسایی و به مراجع قانونی معرفی شده اند و با شاکی شدن افراد از آنها   قانون در خصوص تخلف آنها تصمیم خواهد گرفت.

 

 

انتهای پیام/


لینک مطلب: http://sobhezagros.ir/News/207539.html