printlogo


تشدید بازرسی ها در بهمئی با پلمپ ۳ واحد صنفی+تصاویر

کد خبر: 207315تاریخ: 1401/5/14 10:43
تشدید بازرسی ها در بهمئی با پلمپ ۳ واحد صنفی+تصاویر
رئیس تعزیرات حکومتی شهرستان بهمئی از پلمپ ۳ واحد صنفی متخلف در این شهرستان خبر داد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس گشت مشترک بازار شهر لیکک با حضور مدیر و بازرسان، رئیس تعزیرات، اتاق اصناف، اماکن و نیروی انتظامی انجام گرفت.

ارسلان عباسی رئیس تعزیرات حکومتی شهرستان بهمئی گفت: طبق بازرسی های مکرر در سطح بازار، با اصناف و نانوایی های متخلف برخورد و جریمه نقدی صورت گرفت.

 

وی در ادامه گفت ؛ در راستای تنظیم بازار برحسب وظایف محوله و برای جلب رضایت مردم روزانه بصورت سه شیفت از نانوایی ها و دیگر اصناف بازرسی و نظارت می شود و در این بازرسی ها با متخلفین برخورد قاطع صورت گرفته و طبق دستورالعمل جدید با دستور قاطع اداره تعزیرات واحدهای متخلف پلمپ خواهند شد.

 

وی ادامه داد: در ادامه این بازرسی ها و طبق دستورالعمل، ۱۴ واحد بازرسی بوده که ۱۱ واحد نانوایی جریمه نقدی ، ۳ واحد دیگر پلمپ و به نصب پارچه محکوم شدند .

 

عباسی ادامه داد: بازرسی ها با جدیت و در تمامی ایام هفته بصورت گشت مشترک ادامه خواهد داشت و برای جلب رضایت مردم و جلوگیری از تضییع حقوق آنها اعمال قانون خواهد شد .

 

وی در پایان از همه شهروندان درخواست کرد: با مشاهده کوچکترین تخلف در اسرع وقت آن را گزارش داده و با اداره تعزیرات و اتاق اصناف همکاری کنند ضمناً این گزارشات محرمانه خواهد بود.

 

رئیس اتاق اصناف شهرستان بهمئی در این خصوص گفت: با تشدید بازرسی ها در ۲هفته اخیر آن‌هم به صورت سه شیفت ، با نانوایی های متخلف برخورد و جریمه نقدی صورت گرفته است.

 

خدا خواست جهانیانی در ادامه گفت: با ارائه دستورالعمل جدید تعزیرات حکومتی، پلمپ درکنار جریمه نقدی در انتظار نانوایی داران متخلف خواهد بود.

 

رئیس اتاق اصناف تاکیدکرد: تا قبل از این دستورالعمل بعد از هر ۳ بار جریمه نقدی اقدام به پلمپ نانوایی یا مغازه صورت می گرفت اما اکنون با صدور این دستورالعمل با اولین تخلف علاوه بر جریمه نقدی پلمپ واحد بصورت قطعی در دستور کار خواهد بود.

 

جهانیانی درخصوص تغییر ساعت کاری نانوایی های شهر لیکک گفت : با تغییر ۱ساعته زمان کاری نانوایی ها ،سعی در رضایت هرچه بیشتر آنها در جهت ارایه کیفی نان برای مصرف کننده داشتیم که خوشبختانه این موضوع مورد رضایت شهروندان نیز قرار گرفت.

 

وی در ادامه گفت: با بازرسی های صبح، ظهر و عصر آن هم بصورت سرزده و برخورد با متخلفین شاهد بهتر شدن کیفیت و وزن چانه ها در نانوایی های شهر هستیم البته که نیاز به بازرسی بیشتر تا نتیجه مطلوب وجود دارد.

 

تصاویر تکمیلی در زیر آمده است:

 

---

---
---
---

لینک مطلب: http://sobhezagros.ir/News/207315.html