printlogo


خبر خوش مدیربنیادعلوی برای مردم روستای گرده کلات و عشایر منطقه دلی مهرجان لنده+تصاویر

کد خبر: 200750تاریخ: 1401/1/21 00:21
درگفت و گو با صبح زاگرس مطرح شد:
خبر خوش مدیربنیادعلوی برای مردم روستای گرده کلات و عشایر منطقه دلی مهرجان لنده+تصاویر
مدیر آبادانی و پیشرفت بنیادعلوی شهرستان لنده از زیرسازی و آسفالت بخشی از جاده ارتباطی دلی مهرجان در بخش موگرمون با اعتباری افزون بر 20میلیارد ریال خبرداد.

علی نیکبخت در گفت و گو با خبرنگار پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس ، با اشاره به مطالبات مردم و عشایر منطقه دلی مهرجان در بخش موگرمون و برگزاری چندین جلسه با عشایر این منطقه روز گذشته با حضور فرماندار، روسای ادارات راهداری شهرستان های کهگیلویه ولنده و امورعشایری شهرستان لنده دیداری با مردم این منطقه برگزار کردیم.

مدیرآبادانی و پیشرفت بنیادعلوی در شهرستان لنده گفت: برابر نیازمندی های احصا شده از سوی عشایر و باتوجه به اهمیت توسعه زیرساختی در این منطقه که مستعد کشاورزی و دامداری و دامپروری و همچنین پرورش زنبورعسل است تصمیمات خوبی اتخاذ شده است.

نیکبخت گفت: در آینده نزدیک عملیات زیر سازی و آسفالت به طول 5کیلومتر ابتدای مسیر منطقه دلی مهرجان از سمت روستای گرده کلات با اعتباری افزون بر 20میلیارد ریال بنیادعلوی شروع خواهد شد.

وی در ادامه تاکیدکرد: ادامه مسیر جاده تا منطقه دلی مهرجان نیز با همکاری اداراه راهداری و امورعشایری بازگشایی موقت خواهد شد تا بخشی از نیازمندی عشایر نیز بر طرف شود.

مدیر آبادانی و پیشرفت شهرستان لنده گفت: عملیات آسفالت برخی از روستاها شهرستان لنده با مشارکت بنیاد علوی و بنیاد مسکن در حال اجرا است که گزارش تکمیلی آن متعاقیا اعلام می شود.

تصاویر تکمیلی درزیر آمده است:

---
---
---
---
---
---

 


لینک مطلب: http://sobhezagros.ir/News/200750.html