printlogo


تذکر جدی فرماندار گچساران به مدیران شهرستان/ دیهیم:به جای اینکه در تهران دنبال واسطه بگردید، بمانید و کار کنید

کد خبر: 196619تاریخ: 1400/10/29 12:35
تذکر جدی فرماندار گچساران به مدیران شهرستان/ دیهیم:به جای اینکه در تهران دنبال واسطه بگردید، بمانید و کار کنید
دیهیم گفت:آقایان مدیر به جای اینکه به تهران بروید و به دنبال واسطه بگردید در اداره بمانید و کار کنید،چه کسی گفته است شما نباشید؟در کارهایتان دقت کنید و نترسید،اگرچه بارها گفته ایم که با جدیت کار کنید.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس، روانبخش دیهیم، فرماندار گچساران در جلسه شورای ادرای گچساران گفت: برگزاری هر جلسه ای با توجه به شرایط کرونایی نباید به بیش از 2ساعت کشیده شود،به هرحال لازم است وقت به خوبی مدیریت شود،به نوبه خودم نیز میلاد حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها را به همه عزیزان تبریک عرض  می کنم.

 

وی افزود:ایام الله دهه فجر را در پیش داریم ،وقتی اسم دهه فجر را می شنویم یاد جشن های مردمی می افتیم و دلیل این است که انقلاب ازآن مردم بوده و هست و یکی از دلایل مهم انقلاب مردم بودند و تداوم راه انقلاب هم مردم هستند و نباد این ایام را فراموش کنیم.

 

فرماندار گچساران ادامه داد:تاکید می کند که تزیین ادارات دردهه فجر را داشته باشیم اگرچه مدیران نباید خودشان را جدا از اداراتی بدانند که به شکلی متولی اصلی این دهه هستند، باید همه دراین کار دخیل باشیم و شایسته است در هر اداره ای کارگروهی تشکیل شود و گزارشات این کارگره نیز مرتبا به فرمانداری جهت ارزیابی ارسال شود، هرچند ادارات برتر نیز مورد تشویق قرار خواهند گرفت.

 

دیهیم افزود:بحث کرونا را باید جدی گرفت و رعایت دستورالعمل ها هم درادارات  الزامی است ،متاسفانه برخی ادارات  دراین خصوص کم کاری می کنند که انتظار داریم عزیزان نیز به این موارد توجه لازم را داشته باشند،متاسفانه برخی ادارات نیز ارباب رجوع را به فرمانداری ارجاع می دهند هرچند تاکید داشته ایم که ادرات کار ارباب رجوع را به این اداره و یا آن اداره پاس ندهند.

 

فرماندار گچساران تصریح کرد:مسئولین در انجام کار ارباب رجوع صداقت داشته باشند،و درچارچوب قانون سعی کنند مشکلات مردم را برطرف کنند، امروز از یک اداره رصد کردیم که مدیر در طول هفته یا مرخصی بوده و یا غیبت داشته است، متاسفانه مدیر به جای اینکه در اداره اش حضور داشته باشد و کارش را انجام دهد فقط دنبال رایزنی و واسطه می گردد.

 

وی تصریح کرد:اولا تغییر و تحول لازمه هر کاری است و هر روز زندگی ما دارای تغییر و تحول است ، شمای مدیر به جای اینکه تهران بروید و به دنبال واسطه بگردید در اداره بمانید و کار کنید،چه کسی گفته است شما نباشید؟ و ما به چه کسی هم گفته ایم که نباشید،اگرچه  بارها بیان کرده ایم که با جدیت کار کنید.

 

فرماندار گچساران گفت:بانید این دولت، دولت انقلابی و میدانی است و کسی را می خواهد که پای کار باشد، وقتی مدیری یک هفته در اداره اش نباشد، هیچکسی نمی تواند هم حمایت کند و هر کسی هم بخواهد حمایت کند پس خیانت کرده است و انتظارم این است عزیزان مدیران پای کار باشند و به شایعات هم توجه نکنند به هرحال تغییر و تحول در هر اداره ای یک امر طبیعی است.

 

وی ادامه داد:با توجه به سرکشی که از ادارات کرده ام بالای 80درصد ادارات نظمی زیر صفر دارندبه قولی منفی،مدیران محترمی که هر شب و روز ادعای مدیریت دارید که فلان و بهمان کرده اید در کارهایتان دقت کنید و نترسید،پس اگر کاری خلاف است انجام ندهید چرا که باید پاسخگو باشید.

 

دیهیم درادامه اظهارکرد:اداراتی که در بحث واگذاری زمین های کشاورزی دخیل هستند باید جواب بدهند و فکر نکند اگرمدیری هم تغییر کرد دیگر پاسخگوی از او ساقط می شود، مدیر در هر زمانی باید پاسخگو باشد زمین هایی که واگذار شده را مرتبا رصد می کنم اگر زمین هایی که واگذار شده خارج از موارد قانونی باشد باید جوابگو باشد و هرکسی در هر لباسی که می خواهد باشد.

 

فرماندارگچساران ادامه داد:نکته بعد اینکه برخی  ادارات در ارسال گزارشات طرح ها کاهلی می کنند، توقع این است که به طور دقیق مشخص کنید که پروژه ها در چه وضعیتی هستند و تشکر می کنم از برخی ادارات که به چنین مواردی توجه لازم را دارند.

 

وی افزود:در بحث استفاده شخصی از خودروی ها اداری لازم است که این مهم هم مدنظر ادارات قرار گیرد و مدیران نبایستی خارج از وقت اداری از خودروی اداره استفاده کنند مگر در موارد ماموریت ها.

 

فرماندارگچساران اظهارکرد:برخی مدیران در شهرستان کاری انجام می دهند که دردسر برای مردم است،باورکنید برخی مواقع مدیری کاری انجام می دهد که پنج اداره باید دخیل بشوند که این اشتباه را پاک کنند،وقتی هدف خدمت کردن باشد حداقل از مسیر قانونی حرکت کنید تا ما هم بتوانید حامی شما در جهت خدمت رسانی باشیم،هرچند برخی مدیران در سطح شهر مشکلاتی را بوجود آورده اند که به راحتی هم حل نخواهد شد.

 

وی درادامه هم گفت: توجه کنید جلسات تودیع و معارفه ها وجود دارد و لازم است در خود ادارات برگزار شود و خارج از اداره نیز هیچ عزیزی حضور پیدا نکند، اما بحث هدایایی که قرار بود شهرداری برای خانواده شهداء تدارک ببیند، اینکه وقتی در جلسات مصوب می شود باید عمل شود،اگر واقعا کاری خارج از قانون است تقبل نکنید و اگر منع قانونی هم ندارد نیز کم کاری نکنید.بنابراین عزیزان هرقولی می دهید پس پای قولتان بمانید.

 

دیهیم در پایان هم گفت:بحث اشتغال سه درصد معلولین در آزمون پتروشیمی گچساران طبق نقل قولی که شنیده ام که قول داده اند که پیگیری و برطرف شود اما تاکنون هم هیچ سندی در این خصوص به دست ما نرسیده است،درحد نقل و قول و در فضای مجازی گویا این مشکل مرتفع شده است.نکته آخر اینکه  دلیل غیبت مدیران درجلسات مشخص شود و از عزیزان قول گرفته ام که فقط مدیران ادارات در جلسه شورای اداری حصور داشته باشند.

 

انتهای پیام/

 

 

 

 


لینک مطلب: http://sobhezagros.ir/News/196619.html