printlogo


امید آفرینی تیم سلامت ودرمان لنده در منطقه صعب العبور عروه + تصاویر

کد خبر: 195317تاریخ: 1400/9/25 11:03
روایتی از جوشش امید در روستاهای صعب العبور لنده:
امید آفرینی تیم سلامت ودرمان لنده در منطقه صعب العبور عروه + تصاویر
تیم سلامت شبکه بهداشت ودرمان لنده متشکل از پزشک، ماما، کارشناس بهداشت و دارویار در راستای امید آفرینی به روستائیان به منطقه صعب العبور عروه اعزام و خدمات رسانی کردند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس ، یکی از شاخصه های مهم و اساسی در جامعه امیدآفرینی در حوزه های مختلف برای تعالی بخشی خدمات به شهروندان به خصوص روستائیان ساکن در مناطق محروم است.

روستائیانی که به واسطه نداشتن جاده مناسب از خدمات اولیه محروم هستند ولی در دولت سیزدهم با تلاش مضاعف در حوزه بهداشت و درمان با فروکش کردن موج کرونا شاهد افزایش اعتماد و امیدآفرینی در لایه های مختلف حوزه بهداشت و درمان با ارائه خدمات متنوع به شهروندان به خصوص روستائیان هستیم که همین نکته باعث افزایش موج امیدآفرینی در کشور به خصوص مناطق صعب العبور شده است.

مدیر شبکه بهداشت و درمان لنده در گفت و گو با خبرنگاراین پایگاه خبری با اشاره به ضرورت تسریع خدمات به مناطق محرم به خصوص روستاهای صعب العبور گفت: عدالت در سلامت از اساسی ترین اصول خدمت رسانی به مردم است و عشایر و مناطق صعب العبور نیز باید از امکانات بهداشتی و درمانی برخودار باشد.


وی افزود: آموزش ومراقبت های بهداشتی در زمینه بیماریهای مختلف، آموزش و مراقبت میانسالان وسالمندان، تزریق واکسن کرونا در گروههای سنی مختلف، آموزش به دانش اموزان، مراقبت مادران و کودکان توسط تیم سلامت ارائه شد.
 

 روستای عروه دارای ۱۵ خانوار از روستاهای صعب العبور و فاقد راه ارتباطی مناسب و در ۴۰ کیلومتری شهرستان لنده است.

تصاویر تکمیلی در زیر آمده است:

---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---

لینک مطلب: http://sobhezagros.ir/News/195317.html