printlogo


دهدشت در محاصره نخاله‌های ساختمانی/وقتی مسئولان عزم جدی برای برخورد با متخلفان را ندارد

کد خبر: 194280تاریخ: 1400/8/30 14:23
دهدشت در محاصره نخاله‌های ساختمانی/وقتی مسئولان عزم جدی برای برخورد با متخلفان را ندارد
در سایه بی توجهی مسئولان با متخلفان، روزانه شاهد تخلیه و انباشت نخاله‌ های ساختمانی در برخی از نقاط شهر دهدشت هستیم.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس یکی از مشکلاتی که شهردهدشت مرکز شهرستان کهگیلویه  با آن دست به گریبان است معضل نخاله های ساختمانی بوده که در هر خیابان ، کوچه‌ و معابر این شهر  میزان پسماندهای ساختمانی در حال افزایش است.

 

در کمتر از یک ساعت وقت گذاشتن و حرکت در کوچه و خیابان های شهر دهدشت با منظره‌ های ناخوشایندی از انباشت نخاله‌های ساختمانی که روی هم دپو شده  مواجه خواهید شد، 

 

روزانه شاهد تخلیه و سربراوردن کوهی از نخاله های ساختمانی در یک قسمت از شهر هستیم اما به نظر می‌رسد در سایه بی توجهی مسئولان و عدم برخورد درست با متخلفان، این امر به یک اپیدمی  در دهدشت تبدیل شده است.

 

ریختن مصالح و نخاله های ساختمانی در کوچه و خیابان های شهر دهدشت معضلی بزرگ است و گویی مسئولان شهری برای سامان بخشیدن به آن عزمی ندارند و راحت از کنار آن می گذرند.

 

ریختن و دپوی نخاله های  آنقدر عادی شده، که اگر نگاهی گذرا انداخته شود خواهید دید برخی از این نخاله ها متعلق چند روز و یا ماه گذشته است.

 

یک بار برای همیشه شهرداری با متخلفانی که نخاله های ساختمانی را در سطح خیابان یا کوچه ها رها می کنند به طور قاطع برخورد و با  معرفی متخلفان به مراجع قضایی شرایطی فراهم خواهد آمد که دیگر شهروندان دست به این اقدامات نزنند.

 

البته متاسفانه شهرداری در جمع آوری نخاله ها کوتاهی می کند و در انباشت این نخاله ها شهروندان نیز مقصر اصلی هستند و این فرهنگ سازی نیز باید ایجاد شود چرا که هیچ کس دوست ندارد خانه ای از انباشت زباله داشته باشد و شهر ما خانه ما است.

 

تصاویر تکمیلی:

---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---

 

---

لینک مطلب: http://sobhezagros.ir/News/194280.html