printlogo


وعده ای که از سال 97 همچنان بر روی کاغذ مانده است/ چرا فریاد ساکنان شرف آباد یاسوج را کسی نمی شنود+ سند

کد خبر: 193193تاریخ: 1400/8/5 10:19
وعده ای که از سال 97 همچنان بر روی کاغذ مانده است/ چرا فریاد ساکنان شرف آباد یاسوج را کسی نمی شنود+ سند
ساکنان کوی آزادگان شرف آباد شهر یاسوج همچنان در انتطار تحقق وعده ای هستند که سال 97 دستور آن بر روی کاغذ صادر شده است.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس، توسعه زیرساختی حداقل موضوعی است که باید در شهرها به ویژه در مرازک استان ها برای رضایت شهروندان انجام گیرد، اما متاسفانه در مرکز استان کهگیلویه و بویراحمد هنوز خیابان هایی وجود دارند که خاکی هستند و ساکنان این خیابان ها و کوچه ها باید زمستانهایی پر از مشکلی را پشت سر می گذارند.

 

 
 یکی از این مناطقی که همچنان برخی از خیابان های آن خاکی و جدول گذاری هم نشده است منطقه شرف آباد شهر یاسوج است، منطقه ای که در زمستان با برخی مشکلات دست و پنجه نرم می کند.
 
 
 
ساکنان این مناطق  از سال 97 با  اینکه دستور آسفالت خیابان ها و فرعی ها خود را با پاراف های دستوری گرفته اند اما هنوز هیچ کاری انجام نشده است و فریاد  ساکنان این مناطق به جایی نمی رسد.
 
 
برخی از اهالی کوی آزادگان شرف آباد روز گذشته مجددا به شورای شهر یاسوج مراجعه و پیگر عملی شدن وعده ای هستند که دستورت ان را از قبل گرفته اند.
 
 
 
یکی از ساکنان در گفت و گو با خبرنگار این پایگاه خبری گفت:از سال 97 دستور آسفالت و زیرسازی این خیابان ها را گرفته ایم اما همتی برای عملی کردن آن وجود ندارد.
 
 
وی بیان کرد: از مسئولان استانداری و شهرداری انتظار داریم که برای آسفالت این خیابان ها اقدام کنند، دستورات لازم داده شده است فقط باید اجرایی شود.
 
 
این شهروند افزود: از سال 97 تا کنون چندین بار شاهد زیرسازی سایر خیابان ها بوده ایم اما چرا به شرف آباد توجه نمی شود .
 
 
یکی دیگر از شهروندان تصریح کرد: تا کنون چندین بار این موضوع را پیگیری کرده ایم اما هنوز به نتیجه ای نرسیده ایم، حتی شهردار یاسوج خودآمد و از نزدیک شرایط را دید اما فقط پاسکاری می کنند و کار را انجام نمی دهند.
 
 
وی تصریح کرد: خیلی از خیابان های این شهرک هم اکنون توسط مالکان مسدود شده است این موضوع نیز به پیگیری مسئولان نیاز دارد.
 
 
سخنگوی شورای اسلامی شهر یاسوج در این خصوص در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری صبح زاگرس گفت: متاسفانه در چند سال اخیر نه تنها در بخش دولت بلکه در بخش شهرداری ها در خصوص بودجه و هزینه با مشکلاتی مواجهه شدند و این باعث به تعویق افتادن برخی از خدمات شد.
 
 
وی افزود: هم اکنون 25 درصد از معابر و خیابان های موجود در شهر یاسوج خاکی هستند که باید سریع تر کار زیرسازی و آسفالت ان ها انجام شود.
 
 
 آشنا عنوان کرد:  100 تن قیر به شهرداری یاسوج رسیده است که در نظر داریم مشکلات این خیابان ها را بر طرف کنیم.
 
 
 وی ادامه داد: سعی می کنیم تا قبل از رسیدن فصل بارندگی مشکل خیابان های کوی آزادگان شرف اباد و نیک پی ها بر طرف شود.
 
 
---
---
---
---
---
 
خبرنگار: زهرا داودیان مفرد

لینک مطلب: http://sobhezagros.ir/News/193193.html