printlogo


آخرین وضعیت دنا در رنگ بندی کرونا /تزریق 90 درصدی واکسن کرونا در شهرستان دنا

کد خبر: 193102تاریخ: 1400/8/2 17:25
پریسایی در گفتگو با صبح زاگرس مطرح کرد:
آخرین وضعیت دنا در رنگ بندی کرونا /تزریق 90 درصدی واکسن کرونا در شهرستان دنا
رئیس مرکز بهداشت شهرستان دنا با اشاره به اینکه از ابتدای شیوع کرونا در شهرستان دنا تا امروز 57 نفرجان خود را از دست داده اند گفت: 90 درصد جمعیت شهرستان دنا واکسن نوبت اول را تزریق کردند.

ظفر پریسایی در گفتگو با  پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس در خصوص آخرین وضعیت کرونا در دنا گفت: شهرستان دنا دارای رنگ بندی زرد است و در یک ماه اخیر تنها یک مرگ در اثر کرونا در این شهرستان مشاهده شد.

 

رئیس مرکز بهداشت دنا با بیان اینکه تعداد زیاد دانش آموزان سبب می شود در صورت نادیده گرفتن پروتکل های بهداشت ابتلا به کرونا افزایش پیدا کند، گفت: وضعیت کرونا در شهرستان دنا قابل کنترل است و تنها 1 الی 2 مورد از افراد بزرگسال به کرونا مبتلا هستند که در منزل بستری هستند.

 

وی تزریق واکسیناسیون در نوبت اول را 90 درصد اعلام کرد و افزود: 60 درصد جمعیت در شهرستان دنا نوبت دوم واکسیناسیون را دریافت کرده اند و با تزریق 70 درصدی شاهد ایمین عمومی خواهیم بود.

 

این مسئول به دریافت واکسن جدید تحویلی توسط وزارت بهداشت اشاره کرد و گفت: گروه سنی 6 الی 12 سال واکسن آنها تزریق می شود از طرفی علاوه بر واکسن استفاده از ماسک، مراقبت در منزل، حضور حداقی در فضای بسته سبب کاهش ابتلا به بیماری خواهد شد.

 

وی در پایان افزود: 57 نفر در اثر کرونا جان خود را از دست داده اند.

 

انتهای پیام/

 


لینک مطلب: http://sobhezagros.ir/News/193102.html