printlogo


ضرورت ایجاد سیستم پایش تصویری شهری برای پیشگیری از جرائم ترافیکی و سرقت ها

کد خبر: 192911تاریخ: 1400/8/3 22:46
درگفت و گو با صبح زاگرس مطرح شد:
ضرورت ایجاد سیستم پایش تصویری شهری برای پیشگیری از جرائم ترافیکی و سرقت ها
فرمانده انتظامی شهرستان لنده گفت: استفاده از دوربین های مدار بسته در مراکز حساس و پایش تصویری شهری می توانید نقش مهمی در کاهش جرائم به خصوص سرقت ها خواهند داشت.

سرهنگ محمود عدالت پرور در گفت و گو با خبرنگار پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس، با اشاره به اقدامات نیروی انتظامی در خصوص سرقت ها گفت:تلاش ما به صورت شبانه روزی برای پیشگیری از سرقت ها است ولی تمام دستگاه ها و اداراتی که دارای مراکز حساس هستند باید نسبت به گماردن نیروهای حراستی و نگهبان اقدامات لازم را در راستای پیشگیری از سرقت ها داشته باشند.

وی افزود: استفاده از دوربین های مدار بسته در مراکز حساس و حتی مدیریت شهری می توانید نقش مهمی در کاهش جرائم به خصوص سرقت ها خواهند داشت.

فرمانده انتظامی شهرستان لنده تصریح کرد: هرکجا شغلی ایجاد شود بدون شک یک جرم کمترمی شود لذا توجه به اشتغال می تواند عاملی مهمی در کاهش جرائم باشد.

عدالت پرور گفت: نبود سیستم پایش تصویری در سطح شهرلنده یکی از چالش های اساسی در مدیریت شهری است که شهرداری لنده موظف به اجرای این سیستم در راستای ارتقای امنیت ترافیکی و امنیتی شهرستان همت لازم را داشته باشند.

وی گفت:امنیت شهرستان به  نسبت سایر شهرستان ها خوب است ولی نیازمند همت مضاعف همه دستگاه ها برای پیشگیری از وقوع جرائم است.

انتهای پیام/


لینک مطلب: http://sobhezagros.ir/News/192911.html