printlogo


جاده یاسوج به سی سخت فریاد اهالی روستای ده برآفتاب را درآورد +تصاویر

کد خبر: 192862تاریخ: 1400/7/29 20:40
جاده یاسوج به سی سخت فریاد اهالی روستای ده برآفتاب را درآورد +تصاویر
اهالی روستای ده برآفتاب از رها شدن بخشی از جاده یاسوج سی سخت که مشکلاتی را ایجاد کرده است گلایه مند هستند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس جاده یاسوج به سی سخت یکی از راه های ارتباطی پر تردد در استان است که در فصل های خصوصا در فصل بهار و تابستان تردد در ان بیشتر از فصل های دیگر صورت می گیرد.

 
 این جاده یکی از نقاط حادثه خیز استان بود که به دلیل کم عرض بودن شاهد تصادفات منجر به فوت زیادی در آن بودیم، که تعریض آن کلید خورد اما پس از مدتی به دلیل قطع بخش زیادی از درختان بلوط در این مسیر و اعتراض فعالان زیست محیطی متوقف شد.
 
 موضوع در مجلس مطرح و مجددا ادامه تعریض سازی این مسیر کلید و فعالیت خود را آغاز کرد.
 
بخشی از این مسیر ارتباطی تا حدودی زیرسازی های آن انجام شده است، اما بخشی دیگر از آن که مدتی است زیرسازی و رها شده فریاد اهالی روستای ده برآفتاب را که در این مسیر قرار دارد درآورده است.
 
یکی از ساکنان این روستا در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری صبح زاگرس گفت: این بخش از جاده قبل از دو راهی روستای ده برآفتاب قرار دارد که متاسفانه مدت زمان زیادی است به این شکل رها شده است.
 
وی گفت: این مسیر که یکی از مسیرهای پر تردد نیز محسوب می شود مدت زمان زیادی است که زیر سازی و رها شده و همچنان خاکی است ما هرروز با خودرو های پر از خاک وارد خانه ها می شویم.
 
یکی دیگر از ساکنان این روستا گفت: مدت زمان زیادی است که این بخش از جاده یاسوج سی سخت به این شکل است و ماشین آلات راه سازی نیز دیده نمی شود که در ان فعالیت کند، با توجه به اینکه فصل زمستان را در پیش داریم بارش باران بدون شک مشکلاتی ترافیکی را در این مسیر ایجاد خواهد کرد.
 
 وی بیان کرد: از مسئولان انتظار داریم که هر چه سریعتر برای آسفالت اینبخش از جاده یاسوج سی سخت اقدام کنند چرا که با وجود سربالایی ها و پیج های این مسیر نیز قرار دارد ممکن است شاهد حوادثی در این مسیر باشیم.
 
 
 
 
---
------

 

---
---

لینک مطلب: http://sobhezagros.ir/News/192862.html