printlogo


گلایه امام جمعه شهرستان لنده از مدیرعامل آب فاضلاب استان/تزریق امید در جامعه با روی کارآمدن دولت مردمی

کد خبر: 189286تاریخ: 1400/5/15 14:16
در خطبه های نماز جمعه لنده مطرح شد:
گلایه امام جمعه شهرستان لنده از مدیرعامل آب فاضلاب استان/تزریق امید در جامعه با روی کارآمدن دولت مردمی
امام جمعه لنده گفت:در طی ماه های قبل مردم شهرستان لنده ضمن افت فشار وقطعی آب زیادی را متحمل شدند که بخشی متعلق به آب و هوا و عدم بارندگی است وبخشی دیگر ناشی از عدم توجه به مشکلات است و باید مدیرعامل آب وفاضلاب استان نسبت به رفع و حمایت لازم را ازمسولان شهرستان بعمل بیاورد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرسT حجت الاسلام سید هدایت محمودی اصل در خطبه های نماز جمعه این هفته شهرستان لنده با اشاره به رعایت تقوای الهی گفت:سرزمین قلب ما باید معطوف از الطاف الهی باشد و دل های ما باید پیوند دهنده با امام زمان(عج) باشد.

وی گفت:  مراسم تحلیف ریاست جمهوری در فضای خیلی خوبی با مشارکت و همدلی همه ارکان نظام برگزارشد که پس از تنفیذ حکم مقام معظم رهبری برای خدمت به مردم صورت گرفته است.

امام جمعه لنده تصریح کرد: دولت مردمی از تاکیدات رئیس جمهوری بود که این مهم باعث رفع مشکلات و گرفتاری های مردم خواهد بود.

وی تاکیدکرد: مردم یعنی همه مردم نه فقط کسانی که به این رئیس جمهور رای دادند بلکه به عنوان یک امت واحده باید در مسیر سعادت و پیشرفت با غلبه بر کمبود ها باشد.

محمودی اصل گفت: فساد و تبعیض مشکلاتی است که چندین سال است کشور را با چالش های اساسی مواجه کرده است.

وی گفت: برنامه ریزی، انگیزه و اراده پولادین برای خدمت، جهد و تلاش برای رفع مشکلات مردم و انتخاب افرادی که فساد ستیز باشند و بتوانند در راستای رفع مشکلات مردم با روحیه جهادی عمل شود.

امام جمعه لنده گفت: انتخاب وزیران و رأی اعتماد به وزیران انتخابی می تواند روند کشور را در راه توسعه و پیشرفت پیش ببرد و بحث اعتماد به غرب و برجام بر اساس راستی آزمایی خواهد بود و تکیه دولت بر توانمندی داخلی خواهد بود و معطل وعده های غربی ها نخواهیم بود.

وی گفت: اگر با مدیریت وتفکر جهادی با تکیه بر نگاه داخلی صورت گیرد شاهد تحولات اساسی خواهیم بود و در عرصه رسانه و اطلاع رسانی نیز باید به درستی صورت گیرد.

محمودی اصل تاکید کرد: سرو صداها و تهدیدات پوشالی رژیم صهیونیستی در خصوص کشتی تجاری برعلیه ایران با موج سواری رسانه های بیگانه به راه انداختند که فرماندهان ما در سپاه و ارتش قاطع بوده است که این اقدام بیشتر خودزنی است که اسرائیلی ها به راه انداختند.

وی گفت: هرگونه حرکت احمقانه با پاسخ قاطع ایران مواجه خواهند شد و این را باید صهیونیست ها خوب بدانند.

امام جمعه لنده گفت: هفدهم مرداد ماه روز خبرنگار است، قشری که با بیان مشکلات مردم و آگاهی بخشی به مردم از رسالت سنگین این عزیزان است و اگر خبرنگاران نباشند مشکلات از دید مسولان مغفول خواهند بود.

وی گفت: روز بزرگداشت شهدای مدافع حرم، یکی از روزهای است که انسان های وارسته ای برای تعالی دین خدا با عشق به دین و میهین برای حفظ خاک و اعتقادات خویش از جان خویش گذشتند تا ضمن سعادت مندی خویش دین خدا را یاری کنند.

خطیب جمعه لنده گفت: در آستانه ماه محرم قرار داریم، ماهی که ما با عزاداری هایمان اعلام می کنیم که ما آماده دفاع از مکتب سیدالشهدا هستیم و با این امام عزیز عهد می بینیم که در برابر منکرات و زشتی ها بایستیم.

وی افزود: مسولان هیات مذهبی نیز باید برنامه ریزی لازم را برای رعایت پروتکل های بهداشتی را باید در نظر بگیرند وامیداریم این مراسمات در فضای باز برگزارشود.

وی تاکیدکرد:شروع به کار شوراهای اسلامی در شهرها وروستاها را داریم که پیگیری مشکلات مردم و انتخاب دهیار و شهردار را در دستور کار خویش قرار دهند که هرچه سریعتر و با رعایت شاخص های لازم به دور از منافع جناحی و طایفه ای بودن انتخاب شود.

محمودی اصل گفت: در طی ماه های قبل مردم شهرستان لنده ضمن افت فشار وقطعی آب زیادی را متحمل شدند که بخشی متعلق به آب و هوا و عدم بارندگی است وبخشی دیگر ناشی از عدم توجه به مشکلات است و باید مدیرعامل آب وفاضلاب استان نسبت به رفع و حمایت لازم را ازمسولان شهرستان بعمل بیاورد.


انتهای پیام/


لینک مطلب: http://sobhezagros.ir/News/189286.html