printlogo


ایمن سازی جاده ای نکته فراموش شده در شهرک فجرلنده+تصاویر

کد خبر: 187409تاریخ: 1400/4/11 09:28
پیگیری سوژه های مردمی:
ایمن سازی جاده ای نکته فراموش شده در شهرک فجرلنده+تصاویر
وجود دیواری بزرگ به طول بیش از 300متر با ارتفاعی افزون بر 5متر بدون هیچ حفاظ و دیواری یکی از مخاطرات جدی است که در کنار خیابان اصلی این شهرک واقع شده است که روزانه خطر جان تک تک شهروندان را تهدید می کند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس ، توسعه خدمات شهری یکی از مهمترین اقداماتی است که برای رفاه حال شهروندان و پیشرفت وضعیت شهری از سوی شهرداری ها همواره مورد تاکید است.

در این بین برخی خدمات به دلیل عدم توجه به مسائل ایمنی گاها در هیاهوی شهری گم می شوند که تبعات و آثار سوء آن باعث تهدید جان شهروندان و گاها نیز وارد شدن خسارات به شهروندان خواهد شد.

شهرک فجر لنده یکی از شهرک های است که به دلیل روند مهاجرت پذیری در این شهرک شاهد افزایش ساخت و ساز هستیم که متاسفانه رشد خدمات متناسب با این روند سات و ساز نبوده است و در چند سال گذشته بخشی از نیازمندی های اولیه آنان تامین شده است.

وجود دیواری بزرگ به طول بیش از 300متر با ارتفاعی افزون بر 5متر بدون هیچ حفاظ و دیواری یکی از مخاطرات جدی است که در کنار خیابان اصلی این شهرک واقع شده است که  روزانه خطر جان تک تک شهروندان را تهدید می کند.

سقوط یک خودرو از این دیوار و نجات معجزه آسای راننده خودرو و سرنشینان، و سه نوجوان در سال های گذشته باعث شکستگی دست و پاهای آنان از این دیوار بزرگ شده است که متاسفانه هیچ اقدامی از سوی شهرداری برای ایمن سازی این دیوار صورت نگرفته است.

شهروندان شهرک فجر به خصوص کوچه های فجر 23تا 26همواره از وضعیت خاطرناک این دیوار و مخاطرات شدید آن که منجر به تهدید جان فرزندانشان است گلایه دارند.

برخی از شهروندان ادعا دارند که تا کنون چندین بار به شهرداری وشورای شهر در خصوص مخاطرات این دیوار محافظ جاده مراجعه کردند و هیچ جوابی دریافت نکردند.

تصاویر تکمیلی در زیر آمده است:

---
---
---
---
---
---
---
---
---


انتهای پیام/


لینک مطلب: http://sobhezagros.ir/News/187409.html