printlogo


شهید بهشتی به دنبال تعالی اندیشه عدالت در جامعه بود/محرومیت زدایی از چهره شهرستان یک امر مهم است+تصاویر

کد خبر: 187244تاریخ: 1400/4/7 13:43
در دیدار فرمانداربا رئیس دادگستری شهرستان لنده مطرح شد:
شهید بهشتی به دنبال تعالی اندیشه عدالت در جامعه بود/محرومیت زدایی از چهره شهرستان یک امر مهم است+تصاویر
رئیس دادگستری شهرستان لنده گفت: شهید بهشتی یک شخصیت کم نظیر بود که برای تعالی اندیشه عدالت در جامعه به شهادت رسید.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس، امروز و به مناسبت هفته قوه قضائیه فرماندار، بخشدارموگرمون و کارکنان فرمانداری شهرستان لنده با رئیس دادگستری این شهرستان دیدار و گفت وگو کردند.


در ابتدای این دیدار تورج رزمجو ضمن تبریک هفته قوه قضاییه و گرامیداشت یاد و خاطرات شهید بهشتی و 72 تن از یارانش گفت: امروز نقش دستگاه قضایی در جامعه از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است و تعامل و همکاری بین دستگاه‌های اجرایی و قضایی موجب ایجاد آرامش و آسایش در جامعه می‌شود.

وی افزود: مجموعه دادگستری شهرستان نسبت به حقوق مردم با پیگیری های مداوم و حساس بودن به دنبال دادخواهی و حق‌طلبی مردم هستند.

فرماندار شهرستان لنده گفت: تلاش و همکاری خوب دستگاه قضایی و اعضای شورای تامین در انتخابات باعث شد تا یک انتخابات سالم و با امنیتی در سطح شهرستان لنده برگزار کنیم.

وی گفت: همراهی و همکاری مجموعه دستگاه قضایی با شورای اداری و شورای تامین به نحوی تامین کننده امنیت فراگیر در جهت توسعه روز افزون شهرستان خواهد بود.

در ادامه نیز رئیس دادگستری شهرستان لنده گفت: شهید بهشتی یک شخصیت کم نظیر بود که برای تعالی اندیشه عدالت در جامعه  به شهادت رسید.

وی گفت: انتخابات شهرستان لنده یکی از شهرستان های است که کمترین حواشی را داشته  و رضایت مردم در این زمینه نیز چندین برابر شده است.

ایرج علیبازی گفت: امیدواریم منتخبین شورای جدید با انتخاب یک شهردار خوب در مسیر برآورده کردن مطالبات مردم گام بردارند.

وی گفت:قوه قضائیه و قوه مجریه دو قوای راهبردی در حوزه مسائل اجرایی هستند و با خدمات خود به مردم می توانند در مسیر تعالی و رضایت عمومی آحاد مردم قرارگیرند و تعامل و همکاری در چهارچوب قانون بتوانیم خادم مردم باشیم.

رئیس دادگستری شهرستان لنده گفت:تعاملات و همکاری های مسولان با همدیگر راهبردی روشن برای پیشرفت  شهرستان است.

وی گفت:اختلاف نظر ها و نقدها می تواند بخشی از چالش ها و اشکالات ادارات را برطرف کند.

علی بازی در ادامه گفت:محرومیت زدایی از چهره شهرستان یک امر مهم است که همه ما وظیفه داریم در این حوزه همدیگر را یاری رسانیم.

تصاویر تکمیلی در زیر آمده است:

---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---

لینک مطلب: http://sobhezagros.ir/News/187244.html