printlogo


حذف دلالان آجر در نوسازی سی سخت

کد خبر: 186476تاریخ: 1400/3/22 12:25
حذف دلالان آجر در نوسازی سی سخت
معاون بازسازی بنیاد مسکن کهگیلویه و بویراحمد گفت: تلاش می کنیم آجر به صورت مستقیم به دست مردم رسانده و دلالان حذف شوند تا آجر قیمت مناسب داشته باشد.

اصالت زاده در گفتگو با پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس در خصوص گلایه برخی شهروندان سی سخت  در خصوص قیمت آجر گفت: برای مصالح هماهنگی های صورت گرفت و این پیگیری ها سبب شد تا مصالح از استان اصفهان برای شهر سی سخت تامین شود.

 

معاون بازسازی بنیاد مسکن با بیان اینکه قیمت آجر تخلیه شده برای شهروندان سی سخت مشخص است زیرا محموله دارای بارنامه و قیمت است، گفت: کارخانه های آجر این محصول را به عاملین  رسانده، عاملان با افزایش قیمت حداقلی این محصول را  به دست مردم می رسانند ممکن است در این چرخه افزایش قیمت هم وجود داشته باشد.

 

وی با بیان اینکه تلاش داریم آجر به صورت مستقیم به دست مردم رسانده شده در این شرایط دلالان حذف  می شوند، گفت: مردم می توانند از هر منبعی که به سود آنها باشد مصالح خود را تهیه کنند.

 

اصالت زاده با بیان اینکه میلگرد خریداری و با قیمت کمتر در اختیار مردم قرار داده می شود، عنوان کرد: میلیگرد کیلویی 1500  تومان ارازن تر در اختیار مردم قرار داده می شود.معاون بازسازی بنیاد مسکن با بیان اینکه شهروندان می توانند با نظارت مهندسان بنیاد خودشان اقدام به بتن ریزی داشته باشند، گفت: آتش سوزی کارخانه هگمتانه همدان سبب تعطیلی یک هفته ای سیمان رایگان شد.

 

او با بیان اینکه روند ساخت و سازها در روستاهای دنا  ادامه داشته و حدود 10 الی 12 واحد به بهره برداری رسیده و 90 واحد در مرحله اجرای سقف است، بیان داشت: پیش بینی این است تا پایان تیرماه 60 الی 70 درصد این واحدها در مناطق روستایی به بهره برداری برسد.

 

انتهای پیام/

 


لینک مطلب: http://sobhezagros.ir/News/186476.html