printlogo


واکنش سفیر پیشین ایران به بی اخلاقی همتی و مهر علیزاده در مناظرات تلویزیونی

کد خبر: 186269تاریخ: 1400/3/18 20:38
واکنش سفیر پیشین ایران به بی اخلاقی همتی و مهر علیزاده در مناظرات تلویزیونی
سفیر پیشین ایران در ایتالیا و مکزیک گفت: همتی و مهر علیزاده مامور بودند به سواد و مدرک رقبا حمله کنند در حالی که اگر قرار باشد مدرکی مورد انتقاد باشد مدرک این دو کاندید است.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس 15 خرداد ماه اولین برنامه مناظره انتخاباتی به منظور ارائه برنامه ها و عملکرد کاندیداهای ریاست جمهوری ۱۴۰۰ به صورت مستقیم از شبکه ملی سیما پخش شد.

 

در این راستا نامزدهای ریاست جمهوری اقدام به ارایه نظرات و دیدگاه های خود داشته و به تشریح ببرنامه های خود پرداختند، این مناظرات سبب آشنایی هر چه بیشتر مردم برای یک انتخاب مناسب خواهد شد.

 

در روند مناظرات علاوه بر بیان برنامه ها و دیدگاه ها برخی بداخلاقی ها و توهین ها مشاهده شد این بداخلاقی ها افکار عمومی را برای یک انتخاب مناسب اغناء نخواهد کرد بلکه سبب بدبینی و روشی ناصیح برای تخریب رقیب می شود.


دراین مذاکرات مشاهده  شد که عبدالناصر همتی و محسن مهر علیزاده به دفعات متعدد با بی اخلاقی به کاندیدای دیگر یعنی آیت الله رئیسی حمله کردند، این شیوه با انتقاد اقشار مختلفی از جامعه مواجه شد به گونه ای که بسیاری از اصلاح طلبان این بی اخلافی ها را روشی نادرست برای مناظره با رقیب دانستند.

 

 

در همین رابطه سفیر پیشن ایران در استرالیا و مکزیک در گفتگو با صبح زاگرس گفت: همتی و مهر علیزاده مامور بودند به  سواد و مدرک رقبا حمله کنند در حالی که اگر قرار باشد مدرکی مورد انتقاد باشد مدرک این دو کاندید است.

 

قدیری ابیانه با بیان اینکه این دو نامزد شعار مبارزه با فساد سر می دهند اما خود آنها شریک فساد هستند، گفت: روحانی می داند که مورد انتقاد ملت است و برای کمک به همتی وی را عزل کرد و از او خواسته شد تا اعلام کند با روحانی موافق نیست تا پایگاه رای برای وی ایجاد شود.

 

کارشناس مسائل سیاسی در ادامه بیان کرد: بی ادبی مهر علیزاده و همتی مورد تنفر ملت ایران قرار گرفت و خود آنها می دانند با بی حرمتی ها دچار ضرر می شوند به نحوی که بسیاری از اصلاح طلبان از این رویه اعلام برائت کردند.

 

انتهای پیام/


لینک مطلب: http://sobhezagros.ir/News/186269.html